تیتر امروز

ایران ۱ ـ آمریکا ۲؛ مبارزه به جای مذاکره!
المپیک توکیو (۱۱)، روز شکست‌های بزرگ

ایران ۱ ـ آمریکا ۲؛ مبارزه به جای مذاکره!

در ششمین روز از بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو، بخت از ورزشکاران ایرانی روگردان شد و تقریبا هیچ یک از شرکت‌کنندگان ما نتوانستند در حد انتظار به موفقیتی دست پیدا کنند.
سرنوشت برجام در دولت رئیسی؛ چشم‌اندازی در مه!

سرنوشت برجام در دولت رئیسی؛ چشم‌اندازی در مه!

مذاکرات برای احیای برجام در دولت رئیسی ادامه می‌یابد. رحمن قهرمان‌پور تحلیلگر مسائل سیاسی در مورد سرنوشت برجام می‌گوید ایران و آمریکا هر خواهان توافق هستند اما رسیدن به توافق تنها با با خواست...

۲ بازیکنی که مخالف ادامه حضور اسکوچیچ در تیم ملی بودند

بعد ار صعود تیم ملی به دور نهایی مقدماتی جام جهانی دو بازیکن تیم ملی به دلایل شخصی موافق ادامه حضور اسکوچیچ در تیم ملی نبودند.

کد خبر: ۹۸۱۵۶
۱۱:۱۶ - ۰۸ تير ۱۴۰۰

اسکوچیچ در تیم ملی

دیدارنیوز - خبر ابقای اسکوچیچ رسما اعلام شد. اما بعد از بازگشت تیم ملی ایران از منامه اخباری منتشر شد که برخی بازیکنان موافق ادامه همکاری با اسکوچیچ نیستند که البته این موضوع دلیل مشخصی دارد. طرفداری در این خصوص نوشت: ماجرا از این قرار است ۲ بازیکن تیم ملی که اتفاقا در همین بازی ها بازوبند کاپیتانی تیم ملی را هم به بازو بسته و البته فرصت کمتری نسبت به گذشته برای بازی پیدا کرده بودند، موافق حضور اسکوچیچ نبودند چون اینطور احساس می کردند در صورت ابقای او احتمالا دیگر به تیم ملی دعوت نخواهند شد.

در این بین شنیدیم با توجه به نمایش خوب تیم ملی در دور مقدمانی انتخابی جام جهانی و البته قیمت مناسب سرمربی تیم ملی، هم اعضای هیات رییسه فدراسیون فوتبال موافق حضور اسکوچیچ هستند و هم بیشتر بازیکنان تیم ملی توانایی های فنی او را تایید کردند تا این سرمربی کروات همچنان مسئولیت فنی تیم ملی را برعهده داشته باشد.

برچسب ها: اسکوچیچ
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: