تیتر امروز

پیام دکتر مصدق به تختی بعد از قهرمانی المپیک

پیام دکتر مصدق به تختی بعد از قهرمانی المپیک

قهرمانی ورزشکاران در مسابقات المپیک بهانه‌ای است برای سران و مقامات کشور‌ها که به قهرمان خود تبریک گفته و او را مورد تقدیر قرار دهند. خواندن نامه مصدق به تختی در ۶۵ سال قبل خالی از لطف نیست.
چالش‌های برند سیاسی رئیسی؛ از کابینه تا کارآمدی و فسادستیزی
دیدار ۱۴۰۰؛ گفتگو با رسول بابایی متخصص کمپین‌های انتخاباتی و برندینگ سیاسی

چالش‌های برند سیاسی رئیسی؛ از کابینه تا کارآمدی و فسادستیزی

آخرین برنامه دیدار ۱۴۰۰ که به بررسی برند سیاسی نامزد‌های انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ اختصاص داشت، به چالش‌های پیش‌روی برند ابراهیم رئیسی پرداخته است. مردی که حالا ساکن پاستور است!

ساوت‌گیت بدون دو ستاره چلسی برابر آلمان

انگلستان بدون حضور میسون مونت و بن چیلول قرار است امشب در ومبلی مقابل ژرمن‌ها در آخرین روز دور یک هشتم نهایی جام ملت‌های اروپا قرار بگیرد.

کد خبر: ۹۸۱۰۸
۰۸:۵۶ - ۰۸ تير ۱۴۰۰

ساوت‌گیت بدون دو ستاره چلسی برابر آلمان

دیدارنیوز - به نقل از تایمز، میسون مونت و بن چیلول دو ملی پوش انگلیسی روز دوشنبه از قرنطینه ده روزه آزاد شدند. گرت ساوت گیت، سرمربی تیم ملی انگلیس هنوز نمی‌داند که آیا این دو بازیکن چلسی برابر آلمان به میدان خواهند رفت یا خیر.

آیا انگلیس مجبور است بدون دو قهرمان لیگ قهرمانان اروپا در یک شانزدهم نهایی برابر تیم ملی آلمان در مسابقات قهرمانی اروپا بازی کند؟ گرت ساوت گیت سرمربی تیم ملی گفت: آنها فقط مجاز به گذراندن بخشهای خاصی از تمرین بودند و نمی توانستند در زمان تمرین کل تیم یا در هنگام مقابله با آنها شرکت کنند.

مونت و چیلول در جریان بازی گروهی انگلیس مقابل اسکاتلند با  بیلی گیلمور در زمین بیشتر صحبت کردند. بعد از بازی، آزمایش بیلی گیلمور مثبت شد و بله همین خاطر این دو بازیکن نیز قرنطینه شدند.

مونت به عنوان یک بازی ساز  چلسی را به قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا رساند و قرار بود نقش کلیدی  را بازی کند. اکنون جای سوال است که هر دو تا چه اندازه آماده هستند. ساوت گیت گفت: من همچنین باید ببینم که از نظر روانی آنها چگونه هستند. 

به نظر می‌رسد این دو بازیکن جایی در دیدار برابر آلمان نداشته باشند و ساوت گیت روی این دو برای بازی پیش رو حساب نکرده است.


منبع: ایسنا
برچسب ها: یورو 2020
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: