تیتر امروز

با چراغ گرد شهر در پی علی

با چراغ گرد شهر در پی علی

انسان قرن کنونی دستش از دامان علی کوتاه شده و ره گم کرده؛ گویی آدمیت رو به احتضار است و برگشت آن تنها با یاد علی امکان پذیر است. غدیر یادآور آدمیت است؛ آدمیتی که شتابان رو به نیستی می‌رود
ایران ۱ ـ آمریکا ۲؛ مبارزه به جای مذاکره!
المپیک توکیو (۱۱)، روز شکست‌های بزرگ

ایران ۱ ـ آمریکا ۲؛ مبارزه به جای مذاکره!

در ششمین روز از بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو، بخت از ورزشکاران ایرانی روگردان شد و تقریبا هیچ یک از شرکت‌کنندگان ما نتوانستند در حد انتظار به موفقیتی دست پیدا کنند.

پای پدر بازیکنان به مشکلات استقلال باز شد!

والدین برخی بازیکنان رده‌های پایه استقلال به دلیل مشکلات مالی و وعده‌های برآورده نشده امروز به ساختمان باشگاه رفتند.

کد خبر: ۹۸۰۸۸
۱۸:۰۰ - ۰۷ تير ۱۴۰۰

 استقلال

دیدارنیوز - مشکلات باشگاه استقلال فقط مربوط به تیم بزرگسالان نیست و تیم‌های پایه باشگاه نیز از مسائل زیادی رنج می‌برند. آکادمی باشگاه استقلال بعد از جدایی ناصر فریادشیران با گذشت بیش از یکماه هنوز مدیر جدید خود را نشناخته است.

در شرایطی که اکثر باشگاه‌ها در رده‌های پایه برای فصل جدید کارشان را شروع کردند و با گذر از تست گیری تیم‌های خود را برای رقابت‌های پایه می‌بندند، اما در استقلال تکلیف تیم‌های پایه مشخص نیست.

بازیکنان و مربیان تیم‌های پایه استقلال نیز از بلاتکلیفی موجود در آکادمی باشگاه ناراحتند. در این خصوص تعداد زیادی از بازیکنان تیم‌های پایه با باشگاه قرارداد بلندمدت دارند، اما تیم هایشان هنوز تشکیل نشده است.

در این شرایط پدر برخی بازیکنان شاغل در تیم‌های پایه استقلال مقابل ساختمان باشگاه تحمع کردندو با حضور در باشگاه با برخی مسئولان هم دیدار کردند. آن‌ها نسبت به بلاتکلیفی فرزندان خود گلایه داشتندو از مسئولان باشگاه خواستند تا هرچه سریع‌تر تکلیف تیم‌های پایه را روشن کنند.

باید دید در ادامه مشکلات استقلال، تیم‌های پایه چه زمانی از بلاتکلیفی خارج می‌شوند و کارشان را برای فصل جدید از سر خواهند گرفت.

منبع: ورزش 3
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: