تیتر امروز

ایران ۱ ـ آمریکا ۲؛ مبارزه به جای مذاکره!
المپیک توکیو (۱۱)، روز شکست‌های بزرگ

ایران ۱ ـ آمریکا ۲؛ مبارزه به جای مذاکره!

در ششمین روز از بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو، بخت از ورزشکاران ایرانی روگردان شد و تقریبا هیچ یک از شرکت‌کنندگان ما نتوانستند در حد انتظار به موفقیتی دست پیدا کنند.
سرنوشت برجام در دولت رئیسی؛ چشم‌اندازی در مه!

سرنوشت برجام در دولت رئیسی؛ چشم‌اندازی در مه!

مذاکرات برای احیای برجام در دولت رئیسی ادامه می‌یابد. رحمن قهرمان‌پور تحلیلگر مسائل سیاسی در مورد سرنوشت برجام می‌گوید ایران و آمریکا هر خواهان توافق هستند اما رسیدن به توافق تنها با با خواست...

پنجعلی: کارگزار پرسپولیس باید جریمه باشگاه درباره پست اینستاگرامی را بدهد

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولی می گوید: کارگزار این باشگاه باید جرایم کنفدراسیون فوتبال آسیا به خاطر انتشار پست اینستاگرامی حاشیه ساز را تقبل کند.

کد خبر: ۹۸۰۶۳
۱۴:۴۲ - ۰۷ تير ۱۴۰۰

پرسپولیس

دیدارنیوز - محمد پنجعلی درباره شرایط این روزهای پرسپولیس اظهار کرد: اگر منصفانه بخواهیم نگاه کنیم پرسپولیس واقعا شرایط خوبی دارد و این روزها با تبدیل شدن به یک تیم رویایی باعث خوشحالی هواداران شده است. درست است که بازی های پیش روی پرسپولیس تا انتهای فصل سخت است اما من معتقدم اگر این تیم به دور از حاشیه فقط به مباحث فنی فکر کند قطعا می تواند قهرمان لیگ شود و برای پنجمین بار پیاپی جام را بالای سر ببرد.

وی در ادامه درباره شرایط پرسپولیس در لیگ قهرمان آسیا هم گفت: تیم پرسپولیس آنقدر شرایط خوبی دارد که من فکر می کنم این بار دیگر می تواند بازی فینال را برنده از زمین مسابقه خارج شود و قهرمان لیگ قهرمانان آسیا شود. درست است کار بسیار سخت است اما تیم پرسپولیس پتانسیل اش را دارد.

او در ادامه به حواشی رخ داده درباره انتشار پست حاشیه ساز در صفحه رسمی باشگاه اشاره کرد و گفت: حالا که باشگاه پرسپولیس به خاطر این اشتباه جریمه مالی شده و یک بازی هم بدون تماشاگر باید برگزار کند قاعدتا باید کارگزار مسئولیت آن را بپذیرد و ضرر و زیان موجود را بدهد چون براساس قرارداد اداره صفحه رسمی باشگاه در اختیار کارگزار است. آن ها آنقدر قرارداد محکمی بسته اند که حتی اجازه ندادند ما برای تیم های پایه اسپانسر جذب کنیم. حالا هم باید زیان هایی ک پرسپولیس به خاطر انتشار این پست حاشیه ساز متحمل شده را بپردازند.

وی ادامه داد: خیلی از مشکلات ما در پرسپولیس به خاطر قراردادهای بدی است که منعقد می شود. زمانی که با اسپانسر جلسه می گذارند باید افرادی در جلسه حاضر باشند که حقوق بین الملل را به خوبی بشناسند تا شاهد انعقاد قراردادهای بد نباشیم.

منبع: ایسنا
برچسب ها: پرسپولیس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: