تیتر امروز

«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی
چهارم دسامبر؛ روزی برای تیزپاترین گربه سان جهان

«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی

تلاش برای نجات یوز ایرانی از انقراض ادامه دارد، اما انگار هر بار به در بسته می‌خورد. بعد از ناکامی بزرگ در پروژه عشق «کوشکی» و «دلبر»، حالا فیروز یک یوز نر ۱۱ ساله تنها امید برای نجات یوز ایرانی...
رحیم‌پور:رابطه با آسیا منهای آمریکا و غرب یک رویاست
«دیپلمات»؛ برنامه هفدهم

رحیم‌پور:رابطه با آسیا منهای آمریکا و غرب یک رویاست

«دیپلمات» عنوان برنامه‌ای است از مجموعه رسانه‌ای دیدار که به گفتگو با دیپلمات‌های ایرانی اختصاص دارد. ابراهیم رحیم پور، سفیر سابق ایران در هند، اتریش و ایرلند میهمان هفدهمین برنامه دیپلمات بوده...

استراماچونی، نزدیک‌ترین گزینه به نیمکت الغرافه

روزنامه الرایه قطر در گزارشی به بررسی شرایط نیمکت مربیگری ۱۲ تیم حاضر در لیگ ستارگان قطر پرداخت و یکی از سوژه‌های آن نیز آندره‌آ استراماچونی مربی سابق استقلال است.

کد خبر: ۹۷۹۹۶
۱۰:۴۲ - ۰۷ تير ۱۴۰۰

استراماچونی  الغرافه

دیدارنیوز - براساس گزارش روزنامه الرایه قطر، در فصل جدید لیگ ستارگان قطر شش سرمربی در جایگاه خودشان حفظ شدند و شش سرمربی جدید حضور در این رقابت‌ها را تجربه خواهند کرد.

سامی الطرابلسی سرمربی تونستی السیلیه با ثبات‌ترین مربی حاضر در لیگ قطر است که برای نهمین سال پیاپی در این سمت حضور دارد. ژاوی هرناندس برای سومین فصل پیاپی به عنوان سرمربی السد کار خودش را دنبال می‌کند و مارکس لوپس اسپانیایی برای سومین سال هدایت الوکره را بر عهده دارد. 

قرارداد نیبوشا سرمربی صرب باشگاه الاهلی یک فصل دیگر تمدید شده، لوران بلان سرمربی الریان  که شجاع خلیل‌زاده را در اختیار دارد هم به کار خودش در این تیم ادامه می‌دهد و وینفرد شفر سرمربی آلمانی الخور که توانست این تیم را در لیگ ستارگان حفظ کند نیز روی نیمکت این تیم ابقا شد.
بین ۶ تیمی که با مربیان جدید وارد رقابت‌ها خواهند شد نام الدحیل دیده می‌شود که بعد از برکناری صبری لاموشی هنوز جانشین این مربی را انتخاب نکرده است. الدحیل که در این فصل علی کریمی را در اختیار داشت بدترین عملکرد خودش از سال ۲۰۱۰ تاکنون را به ثبت رساند.

باشگاه قطر با حضور بشار رسن عراقی، یونس علی مربی قطری را برکنار کرده و به جای او زی ریکاردوی برزیلی را به خدمت گرفته است. الغرافه هم با یوکانوویچ صرب قطع همکاری کرده و نزدیک‌ترین گزینه به نیمکت این تیم استراماچونی ایتالیایی است.

ام‌صلال که روزبه چشمی را در این فصل در اختیار داشته عزیز بن عسکر مراکشی را برکنار کرد و سرجیو فاریاس برزیلی را به خدمت گرفت و الشمال که از لیگ دسته دوم به لیگ ستارگان صعود کرد با هشام غزوانی مراکشی وارد فصل جدید این رقابت‌ها می‌شود

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر