تیتر امروز

با چراغ گرد شهر در پی علی

با چراغ گرد شهر در پی علی

انسان قرن کنونی دستش از دامان علی کوتاه شده و ره گم کرده؛ گویی آدمیت رو به احتضار است و برگشت آن تنها با یاد علی امکان پذیر است. غدیر یادآور آدمیت است؛ آدمیتی که شتابان رو به نیستی می‌رود
ایران ۱ ـ آمریکا ۲؛ مبارزه به جای مذاکره!
المپیک توکیو (۱۱)، روز شکست‌های بزرگ

ایران ۱ ـ آمریکا ۲؛ مبارزه به جای مذاکره!

در ششمین روز از بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو، بخت از ورزشکاران ایرانی روگردان شد و تقریبا هیچ یک از شرکت‌کنندگان ما نتوانستند در حد انتظار به موفقیتی دست پیدا کنند.

دردسر پورتو برای انتخاب زوج طارمی

باشگاه پورتوی پرتغال با جدایی موسی مارگا مهاجم آفریقایی و انتقال این بازیکن به الهلال عربستان برای انتخاب گزینه جانشین دچار مشکل شده است.

کد خبر: ۹۷۹۹۴
۱۰:۳۹ - ۰۷ تير ۱۴۰۰

 پورتو  طارمی

دیدارنیوز - موسی مارگا زوج طارمی در خط حمله پورتو بود که در پایان فصل راهی لیگ عربستان شد. باشگاه پورتو به دنبال جذب آلفردو موریلس مهاجم کلمبیایی باشگاه رنجرز اسکاتلند بود تا جای خالی مارگا را پر کند اما مبلغ پیشنهادی این باشگاه موجب شده پورتو در خصوص پیشنهاد خودش تجدید نظر کند.

به نوشته روزنامه او جوگوی پرتغال باشگاه رنجرز برای انتقال ستاره کلمبیایی خودش پیشنهاد ۱۶ الی ۲۰ میلیون یورویی به پورتو ارائه داده که موجب انصراف این باشگاه شده است.

همچنین موریلس سالانه ۲ میلیون یورو به عنوان دستمزد دریافت می‌کند که پرداخت این هزینه برای جذب زوج طارمی در خط حمله پورتو فراتر از تصورات مسئولان این باشگاه است.

 به نوشته روزنامه پرتغالی به نظر می‌رسد جدایی مارگا دردسر تازه‌ای برای باشگاه پورتو ایجاد کرده و آنها باید همچنان به دنبال یافتن گزینه مناسب برای جانشینی این بازیکن در خط حمله باشند.

برچسب ها: طارمی پورتو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: