تیتر امروز

کدام اصولگرایان؟
تنگنا؛ برنامه سیزدهم با "محمد مهاجری" قسمت اول

کدام اصولگرایان؟

بخش نخست گفتگو با محمد مهاجری در برنامه تنگنا قرار بود هفته گذشته منتشر شود اما به دلیل محدودیت شدید اینترنت و شبکه‌های مجازی و البته حال و هوای ناخوشایند کشور میسر نشد.
شانگهای، قطب‌نمای شکسته
ترکیه، از فراز گالاتا (۴)

شانگهای، قطب‌نمای شکسته

ستون جدید دیدار در حوزه بین‌الملل به نام «ترکیه، از فراز گالاتا» است که تمثیلی است از برج قدیمی گالاتا در استانبول که قرن‌ها دیدبان این کشور بوده و این ستون نیز به نوعی رسانه‌های ترکیه را رصد...
جام جهانی ۲۰۲۲، آخرین قضاوت فغانی!
جوانگرایی یا ترکش حمایت از مردم

جام جهانی ۲۰۲۲، آخرین قضاوت فغانی!

آیا ترکش‌های حمایت از اعتراض‌های مردمی به داور بین المللی علیرضا فغانی نیز برخورد کرده و نام او به این دلیل از لیست الیت داوران ایران خارج شده است؟

نجات مرد ۷۰ ساله در ارتفاعات شمال تهران

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی از نجات فردی ۷۰ ساله در ارتفاعات شمال تهران خبر داد.

کد خبر: ۹۷۹۵۶
۰۹:۱۱ - ۰۷ تير ۱۴۰۰

نجات مرد ۷۰ ساله در ارتفاعات شمال تهران

دیدارنیوز ـ جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران گفت: حوالی ساعت ۱۲ دیروز (۶ تیر) یک مورد گرفتار شدن فرد در ارتفاعات توچال به سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی شهرداری تهران اطلاع داده شد.

وی با بیان اینکه گروه امداد و نجات کوهستان مستقر در ایستگاه ۶۴ محله ولنجک به محل این حادثه اعزام شد، ادامه داد: در نزدیکی ایستگاه ۵ توچال در انتهای دره‌ای به اسم مری یک مرد حدود ۷۰ ساله را آتش‌نشانان دیدند که به گفته فرد دیگر قادر به راه رفتن و ادامه مسیر نبود. آتش‌نشانان فرد را از مسیر صعب‌العبور تا جاده اصلی با احتیاط کامل و ایستگاه ۲ منتقل کردند و از آنجا با خودرو آتش‌نشانی به ایستگاه یک منتقل شد. از ایستگاه هم به اورژانس انتقال داده شد.

ملکی گفت: عملیات ساعت ۱۶ به پایان رسید و آتش‌نشانان به ایستگاه برگشتند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران تاکید کرد: از کوهنوردان خواهش می‌کنیم فعالیت‌های ورزشی خود را طبق نظر پزشک خود انجام دهند.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی