تیتر امروز

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست مدیر دفتر برنامه‌ریزی و تلفیق ستاد احیای دریاچه ارومیه را به عنوان تام‌الاختیار این سازمان برای اقدامات حقوقی و پیگیری‌های قضایی پرونده حادثه تلخ واژگونی اتوبوس خبرنگاران منصوب کرد.

کد خبر: ۹۷۸۹۶
۱۶:۱۵ - ۰۶ تير ۱۴۰۰

تعیین نماینده برای پیگیری حادثه واژگونی اتوبوس خبرنگاران

دیدارنیوز ـ در حکمی مسعود تجریشی مدیر دفتر برنامه‌ریزی و تلفیق ستاد احیای دریاچه ارومیه به عنوان نماینده تام‌الاختیار عیسی کلانتری دبیر کارگروه ملی و مجری طرح نجات دریاچه ارومیه در کمیته پیگیری حادثه همه اقدامات حقوقی و پیگیری‌های قضایی پرونده حادثه تلخ واژگونی اتوبوس خبرنگاران تا مشخص شدن تمامی ابعاد آن منصوب شد.

در متن این حکم خطاب به تجریشی آمده است: «با تأسف فراوان، حادثه تلخ واژگونی اتوبوس خبرنگاران خانواده محیط زیست و جامعه رسانه‌ای را داغدار دو خبرنگار عزیز کشور نموده و موجب ایراد صدماتی به تعدادی دیگر از خبرنگاران ارزشمند حوزه محیط زیست شده است.

لازم است جناب‌عالی به عنوان نماینده تام الاختیار اینجانب در کمیته پیگیری حادثه همه اقدامات حقوقی و پیگیری‌های قضایی این پرونده تا مشخص شدن تمامی ابعاد آن را پیگیری نمایید.

مقتضی است در این زمینه همکاری‌های لازم از سوی همه ارکان سازمان حفاظت محیط زیست به عمل آمده و پس از رسیدگی، مراتب به اینجانب گزارش شود. انتظار می‌رود از هر اقدامی برای دلجویی از خانواده‌های محترم داغدیده و بهبودی و درمان مصدومان حادثه دریغ نشود.»

منبع: ایسنا
برچسب ها: محیط‌زیست
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: