تیتر امروز

کرونا و دولت دوازدهم؛ هزار وعده خوبان....

کرونا و دولت دوازدهم؛ هزار وعده خوبان....

حسن روحانی و وزیر بهداشت پرحاشیه‌اش از ابتدای پاندمی کرونا چه وعده‌هایی دادند و آیا دولت توانست در مهار و مدیریت این فاجعه بزرگ موفق عمل کند؟ گزارش نسرین نیکنام نگاهی دارد به این ماجرا....

خبر خوش داور بین المللی برای هواداران پرسپولیس

محمد فنایی، کارشناس داوری ایران که سابقه قضاوت در فینال جام جهانی را دارد در مورد گل مهدی عبدی اینگونه توضیح داد.

کد خبر: ۹۷۸۸۳
۱۵:۱۹ - ۰۶ تير ۱۴۰۰

پرسپولیس داوری داور

دیدارنیوز: کارشناسان داوری درباره صحنه‌های مشکوک بازی پرسپولیس و استقلال اظهار نظر کردند، اما کیفیت نامطلوب تصاویر به خصوص در رفسنجان سبب شد تا نظرات به شدت ضد و نقیض باشد.

محمد فنایی کمک داور سابق فوتبال ایران که سابقه قضاوت در فینال جام جهانی را هم دارد، یکی از کارشناسانی بود که اعتقاد داشت خطای هند رخ داده و گل مهدی عبدی مردود است.

اما او نظرش را اصلاح کرد و اینطور گفت: «از دیروز چند بار دیگر با دقت تصویر کنترل توپ عبدی را دیدم و به این یقین رسیدم که او با دستش توپ را کنترل نکرده است.»

فنایی افزود: «من از همان اول مشکوک بودم که اگر توپ به دستش خورده چرا مدافع و دروازه‌بان اعتراض نمی‌کنند، اما گفتم شاید ندیده‌اند. حالا فهمیدم که ما در تصویر اولیه درست نمی‌دیدیم.»

او گفت: «کیفیت تصاویر واقعا آزار دهنده است و هیچ نمی‌تواند نظر قطعی بدهد. دیشب ده بار صحنه را دیدم و مطمئن بودم آفساید است، اما امروز که صحنه اسلوموشن را دیدم و بعد دوباره ویدیوی عادی، متوجه شدم که اصلا توپ به دست نخورده. امیدوارم فکری برای کیفیت تصاویر بشود.»

برچسب ها: پرسپولیس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: