تیتر امروز

تحلیف رئیسی، آخرین پرده روحانی؛ هر دو در یک قاب
گزارش ویژه دیدار از خانه ملت

تحلیف رئیسی، آخرین پرده روحانی؛ هر دو در یک قاب

امروز پنجشنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ سیزدهمین رییس جمهوری ایران در حضور مقامات لشکری و کشوری و مهمانان خارجی از حدود ۱۱۵ کشور، سوگند یاد کرد که پاسدار مذهب رسمی و نظام جمهوری اسلامی و قانون اساسی کشور...
رئیسی: دولت ما دولت وفاق ملی است
مراسم تحلیف رئیس جمهوری سیزدهم برگزار شد

رئیسی: دولت ما دولت وفاق ملی است

رئیس جمهوری گفت که تحریم‌ها علیه ملت ایران باید لغو گردد و از هر طرح دیپلماتیک که باعث انجام این امر شود استقبال می‌کند.
انجمن شاعران مرده ؛ ستایش زیبایی‌های هستی و دشواری انتخاب!
سینما با چاشنی تفکر ۲۱

انجمن شاعران مرده ؛ ستایش زیبایی‌های هستی و دشواری انتخاب!

سینما با چاشنی تفکر عنوان ستون ثابت ناصر ذاکری روزنامه‌نگار پیشکسوت و پژوهشگر اقتصادی در دیدار است. ذاکری در این ستون هر بار ضمن مرور یک فیلم سینمایی به نکات تامل برانگیز آن فیلم از منظر اقتصاد...

برخورد قطار با عابر پیاده در تهران

معاون فنی و عملیاتی مرکز اورژانس تهران از برخورد قطار با یک عابر پیاده در تهران خبر داد.

کد خبر: ۹۷۷۷۹
۱۹:۰۷ - ۰۵ تير ۱۴۰۰

برخورد قطار با عابر پیاده

دیدارنیوز ـ سید حسن حسینی‌زاده معاون فنی و عملیاتی مرکز اورژانس تهران گفت: ساعت ۸:۲۳ دقیقه صبح روز شنبه تماسی با اورژانس تهران گرفته و برخورد یک قطار با عابر پیاده اطلاع داده شد.

وی با بیان اینکه این حادثه در محدوده پاسگاه نعمت‌آباد رخ داده بود، ادامه داد: پس از اعلام این حادثه، یک دستگاه آمبولانس به محل اعزام شد.

وی گفت: تکنسین‌های اورژانس در محل حاضر و وضعیت فردی را که قطار با او برخورد کرده بود، بررسی کردند. متاسفانه در این حادثه عابر پیاده دچار مصدومیت شده بود.

معاون فنی و عملیاتی مرکز اورژانس تهران اظهار کرد: فرد مصدوم پس از انجام اقدامات درمانی اولیه به بیمارستان امام خمینی تهران منتقل شد.

منبع: ایسنا
برچسب ها: تصادف
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: