تیتر امروز

پیام دکتر مصدق به تختی بعد از قهرمانی المپیک

پیام دکتر مصدق به تختی بعد از قهرمانی المپیک

قهرمانی ورزشکاران در مسابقات المپیک بهانه‌ای است برای سران و مقامات کشور‌ها که به قهرمان خود تبریک گفته و او را مورد تقدیر قرار دهند. خواندن نامه مصدق به تختی در ۶۵ سال قبل خالی از لطف نیست.
چالش‌های برند سیاسی رئیسی؛ از کابینه تا کارآمدی و فسادستیزی
دیدار ۱۴۰۰؛ گفتگو با رسول بابایی متخصص کمپین‌های انتخاباتی و برندینگ سیاسی

چالش‌های برند سیاسی رئیسی؛ از کابینه تا کارآمدی و فسادستیزی

آخرین برنامه دیدار ۱۴۰۰ که به بررسی برند سیاسی نامزد‌های انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ اختصاص داشت، به چالش‌های پیش‌روی برند ابراهیم رئیسی پرداخته است. مردی که حالا ساکن پاستور است!

چرا تکلیف اسکوچیچ مشخص نمی شود؟

فدراسیون فوتبال هنوز هیچ موضع گیری رسمی درباره ادامه و یا قطع همکاری با اسکوچیچ نگرفته است و همین باعث شده تا گمانه زنی ها در این زمینه بیشتر شود.

کد خبر: ۹۷۷۳۹
۱۵:۲۷ - ۰۵ تير ۱۴۰۰

چرا تکلیف اسکوچیچ مشخص نمی شود؟

دیدارنیوز - اسکوچیچ ماموریت خود را در تیم ملی بسیار خوب به انجام رساند.

این مربی کروات فراتر از انتظار ظاهر شد. تیم ملی فوتبال ایران برای صعود به مرحله پایانی انتخابی جام جهانی به ۴ پیروزی پیاپی نیاز داشت آن هم در بحرین که ما هیچگاه به پیروزی دست پیدا نکرده بودیم.

اسکوچیچ این ماموریت سخت را با موفقیت کامل به پایان رساند و تیم او با کسب ۴ پیروزی پیاپی به عنوان صدرنشین صعود کرد و همین باعث شد تا در سید یک قرار گیرد.

نکته بسیار عجیب اینکه قرارداد اسکوچیچ به پایان رسیده است این درحالی است که فدراسیون فوتبال هنوز قرارداد او را تمدید نکرده است.

برای فوتبال دوستان این سوال وجود دارد که تکلیف این مربی کروات چه خواهد شد؟ چرا فدراسیون فوتبال موضع گیری نهایی خود را اعلام نمی کند؟ آیا فدراسیون منتظر قرعه کشی است و یا اینکه در حال مذاکره با مربی دیگری است؟
هر چه هست باید مدیران فدراسیون هر چه سریعتر تکلیف اسکوچیچ را مشخص کنند تا آرامش لازم در این برهه سخت به وجود آید.

منبع: شفقنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: