تیتر امروز

حجازی، پس از ۴۵ سال در المپیک!
المپیک توکیو (۱۲)

حجازی، پس از ۴۵ سال در المپیک!

شنیدن نام حجازی در بازی فوتبال مصر ـ برزیل در بازی‌های توکیو ۲۰۲۰ یادآور خاطرات آخرین تیم ایران در بازی‌های المپیک ۱۹۷۶ مونترال بود.
کرونا و دولت دوازدهم؛ هزار وعده خوبان....

کرونا و دولت دوازدهم؛ هزار وعده خوبان....

حسن روحانی و وزیر بهداشت پرحاشیه‌اش از ابتدای پاندمی کرونا چه وعده‌هایی دادند و آیا دولت توانست در مهار و مدیریت این فاجعه بزرگ موفق عمل کند؟ گزارش نسرین نیکنام نگاهی دارد به این ماجرا....

رادوشویچ به پرسپولیس بر نمی‌گردد

دروازه‌بان کروات تیم پرسپولیس به پرداخت نشدن مطالباتش اعتراض و به کرواسی سفر کرد و قصد بازگشت به تمرینات این تیم را ندارد.

کد خبر: ۹۷۷۱۱
۱۳:۳۶ - ۰۵ تير ۱۴۰۰

رادوشویچ به پرسپولیس بر نمی‌گردد

دیدارنیوز - بوژیدار رادوشویچ دروازه‌بان کروات تیم پرسپولیس در اعتراض به پرداخت نشدن مطالباتش به کرواسی سفر کرد، اما با پایان یافتن تعطیلات، حاضر به بازگشت به ایران و حضور در تمرینات پرسپولیس نشد.

او حتی باشگاه پرسپولیس را تهدید کرد که قراردادش را فسخ خواهد کرد که در این صورت، پرسپولیس باید همه حقوق قرارداد ۳ ساله رادو را به او پرداخت کند.

از طرف دیگر باشگاه پرسپولیس اواخر هفته گذشته با ارسال نامه به رادو، اعلام کرد که با همه شروط او موافقت خواهد کرد و او باید برگردد!

در این باره شنیدیم که رادوشویچ قصد بازگشت به ایران را ندارد و به خاطر آنچه او آن را توهین ابراهیم شکوری معاون باشگاه پرسپولیس به او و خانواده‌اش نامیده قصد ندارد دیگر در تمرینات و بازی‌های سرخ پوشان حضور پیدا کند.

در صورت رخ دادن چنین موضوعی، یک شکایت دیگر در انتظار باشگاه پرسپولیس است و احتمالا تنشی دیگر برای این باشگاه در پیش خواهد بود.

منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: