تیتر امروز

ایران و طالبان؛ دردسری که می‌تواند بزرگ باشد!
از چشم جهان (۱۴)

ایران و طالبان؛ دردسری که می‌تواند بزرگ باشد!

در چهاردهمین شماره ستون از چشم جهان حمیدرضا بابایی مقاله‌ای از فارین پلیسی را ترجمه کرده است که دردسرهای احتمالی طالبان برای ایران می‌پردازد. دردسرهایی که ممکن است بزرگ باشد!
سفر اردوغان به نیویورک؛ ترکیه و آمریکا در لبه بحران
از سعدآباد تا توپکاپی (۱۸) + فایل صوتی

سفر اردوغان به نیویورک؛ ترکیه و آمریکا در لبه بحران

هجدهمین شماره ستون از سعدآباد تا توپکاپی به سفر هفته آینده اردوغان به نیویورک و مواجه او با جو بایدن اختصاص دارد. رئیس جمهوری که به قدرت رسیدنش یک بدشانسی محض برای اردوغان بود!
داستان پر پیچ و خم طلاق توافقی در ایران

داستان پر پیچ و خم طلاق توافقی در ایران

طلاق اتفاق خوشایندی نیست اما یک واقعیت در جامعه امروز ماست. مطلب زیر به شرایط و مراحل طلاق توافقی بر اساس قوانین ایران و مسائلی مانند مهریه، نفقه و حضانت فرزندان در طلاق توافقی پرداخته است.

رادوشویچ به پرسپولیس بر نمی‌گردد

دروازه‌بان کروات تیم پرسپولیس به پرداخت نشدن مطالباتش اعتراض و به کرواسی سفر کرد و قصد بازگشت به تمرینات این تیم را ندارد.

کد خبر: ۹۷۷۱۱
۱۳:۳۶ - ۰۵ تير ۱۴۰۰

رادوشویچ به پرسپولیس بر نمی‌گردد

دیدارنیوز - بوژیدار رادوشویچ دروازه‌بان کروات تیم پرسپولیس در اعتراض به پرداخت نشدن مطالباتش به کرواسی سفر کرد، اما با پایان یافتن تعطیلات، حاضر به بازگشت به ایران و حضور در تمرینات پرسپولیس نشد.

او حتی باشگاه پرسپولیس را تهدید کرد که قراردادش را فسخ خواهد کرد که در این صورت، پرسپولیس باید همه حقوق قرارداد ۳ ساله رادو را به او پرداخت کند.

از طرف دیگر باشگاه پرسپولیس اواخر هفته گذشته با ارسال نامه به رادو، اعلام کرد که با همه شروط او موافقت خواهد کرد و او باید برگردد!

در این باره شنیدیم که رادوشویچ قصد بازگشت به ایران را ندارد و به خاطر آنچه او آن را توهین ابراهیم شکوری معاون باشگاه پرسپولیس به او و خانواده‌اش نامیده قصد ندارد دیگر در تمرینات و بازی‌های سرخ پوشان حضور پیدا کند.

در صورت رخ دادن چنین موضوعی، یک شکایت دیگر در انتظار باشگاه پرسپولیس است و احتمالا تنشی دیگر برای این باشگاه در پیش خواهد بود.

منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر