تیتر امروز

ایران ۱ ـ آمریکا ۲؛ مبارزه به جای مذاکره!
المپیک توکیو (۱۱)، روز شکست‌های بزرگ

ایران ۱ ـ آمریکا ۲؛ مبارزه به جای مذاکره!

در ششمین روز از بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو، بخت از ورزشکاران ایرانی روگردان شد و تقریبا هیچ یک از شرکت‌کنندگان ما نتوانستند در حد انتظار به موفقیتی دست پیدا کنند.
سرنوشت برجام در دولت رئیسی؛ چشم‌اندازی در مه!

سرنوشت برجام در دولت رئیسی؛ چشم‌اندازی در مه!

مذاکرات برای احیای برجام در دولت رئیسی ادامه می‌یابد. رحمن قهرمان‌پور تحلیلگر مسائل سیاسی در مورد سرنوشت برجام می‌گوید ایران و آمریکا هر خواهان توافق هستند اما رسیدن به توافق تنها با با خواست...

پشت پرده استعفای زودهنگام عضو جدید هیات مدیره باشگاه استقلال

در حالی که تنها ۲۴ ساعت از اعلام ترکیب جدید هیات مدیره استقلال گذشت، یکی از اعضای جدید آن هم استعفا داد تا مشکلات این تیم به قوت خود باقی بماند.

کد خبر: ۹۷۶۸۴
۱۲:۲۹ - ۰۵ تير ۱۴۰۰

پشت پرده استعفای زودهنگام عضو جدید هیات مدیره باشگاه استقلال

دیدارنیوز - پس از تحولات گسترده و اساسی که در سیستم مدیریت استقلال اتفاق افتاد و منجر به کنار گذاشته شدن دو عضو هیات مدیره و جایگزینی ۳ عضو جدید برای آن شد، ابتدا حمیدرضا آصفی با انتشار پیامی تند از پذیرفتن دوباره این مسئولیت خودداری کرد و در فاصله کمتر از ۲۴ ساعت از اعلام ترکیب جدید، داریوش دلفانی هم از سمت خود استعفا داد تا هیات مدیره آبی‌ها عملاً تنها ۲ عضو (اصغر ملکیان و پرویز مظلومی) داشته باشد.

با اینکه در خصوص دلایل استعفای دلفانی به صورت رسمی مسائلی عنوان نشد، خبرنگار مهر در این رابطه کسب اطلاع کرد به جهت هجمه‌های سیاسی در خصوص وابستگی اعضای جدید هیات مدیره به برخی افراد نسبت به آنها ایجاد شده بود، دلفانی ترجیح داد به دلیل برداشته شدن این فشارها از آن افراد، از سمت خود کناره‌گیری کند.

در حال حاضر هیات مدیره باشگاه استقلال تنها دارای ۲ عضو است و این احتمال وجود دارد که در آینده نزدیک فرد یا افرادی به آن اضافه شوند.


منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: