تیتر امروز

کرونا و دولت دوازدهم؛ هزار وعده خوبان....

کرونا و دولت دوازدهم؛ هزار وعده خوبان....

حسن روحانی و وزیر بهداشت پرحاشیه‌اش از ابتدای پاندمی کرونا چه وعده‌هایی دادند و آیا دولت توانست در مهار و مدیریت این فاجعه بزرگ موفق عمل کند؟ گزارش نسرین نیکنام نگاهی دارد به این ماجرا....

اتفاقی خوب برای بیرانوند در بلژیک

پس از شرایط خیلی بد بیرانوند در آنتورپ اتفاقاتی که طی روزهای گذشته رخ داده، شاید باعث ماندن علیرضا بیرانوند در آنتورپ شود.

کد خبر: ۹۷۶۸۲
۱۲:۲۲ - ۰۵ تير ۱۴۰۰

اتفاقی خوب برای بیرانوند در بلژیک

دیدارنیوز - ماجرا از این قرار است که بیرانوند اصلا از شرایطش در آنتورپ رضایت ندارد و دوست دارد در تیمی حضور داشته که بتواند برایش بازی کند. چند وقت پیش خبری منتشر شد مبنی بر آنکه علی بیرو درباره شرایطش با سرمربی و مدیران باشگاه آنتورپ صحبت کرده و گفته اگر آنها به او اعتقادی ندارند، بهتر است با جدایی او حتی به صورت قرضی موافقت کنند.

دو روز قبل در گزارشی به این نکته اشاره کردیم که با توجه به جدایی دو دروازه‌بان شارلوا، ممکن است این باشگاه مقصد احتمالی دروازه‌بان شماره یک تیم ملی باشد. این قضیه وقتی جدی شد که بیرانوند در مصاحبه‌ای به این نکته اشاره کرده که به مدیر باشگاه آنتورپ گفته که با توجه به اینکه مربی تیم اعتقادی به او ندارد، بهتر است او به تیم دیگری برود و در سال منتهی به جام جهانی، به تیمی برود که گلر فیکسش شود.

در شرایطی که به جز شارلوا، از سپاهان هم به عنوان مقصد احتمالی علیرضا بیرانوند نام برده می‌شود، دروازه‌بان شماره یک تیم ملی در شرایطی فردا به بلژیک برمی‌گردد که ممکن است فصل آینده هم در آنتورپ بماند.

دلیل این قضیه چیزی نیست جز تغییر سرمربی آنتورپ و این باشگاه بلژیکی به تازگی برایان پریسک را به عنوان سرمربی جدیدش انتخاب کرده و شاید این مربی دانمارکی بر خلاف سرمربی سابق آنتورپ به دروازه‌بان ایرانی‌اش اعتقاد داشته باشد و باید دید در بازگشت علی بیرو به بلژیک، او چه تصمیمی درباره آینده‌اش خواهد گرفت.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: