تیتر امروز

منصور یاواش بهترین شهردار جهان؛ رقیب اردوغان از شهرداری آنکارا می آید؟
از سعدآباد تا توپکاپی (۱۹) + فایل صوتی

منصور یاواش بهترین شهردار جهان؛ رقیب اردوغان از شهرداری آنکارا می آید؟

این هفته در ستون از «سعدآباد تا توپکاپی» به معرفی یک سیاستمدار با سابقه ترک پرداخته شده است. مردی که اکنون شهردار آنکارا است و احتمالا مهم‌ترین رقیب اردوغان در سال‌های آینده: منصور یاواش!
سرقت ماشین در ایران؛ از صفر تا صد!

سرقت ماشین در ایران؛ از صفر تا صد!

همین چند وقت پیش دوربین تلویزیون با سارقی مصاحبه کرد که مدعی بود هر ماشینی که دلش بخواهد را می‌دزدد و برای صاحبش دست تکان بدهد! آیا سرقت ماشین در ایران به همین سادگی است؟ این گزارش را از دست...

آخرین وضعیت سربازمعلمانِ آسیب‌دیده در واژگونی اتوبوس

نماینده ویژه وزیر آموزش و پرورش در پیگیری امور سربازمعلمان حادثه تصادف دهشیر یزد، در مورد آخرین شرایط این سربازمعلمان توضیح داد.

کد خبر: ۹۷۶۷۶
۱۱:۵۹ - ۰۵ تير ۱۴۰۰

آخرین وضعیت سربازمعلمانِ آسیب‌دیده در واژگونی اتوبوس

دیدارنیوز ـ ناصر سلیمان‌زاده نماینده ویژه وزیر آموزش و پرورش در پیگیری امور سرباز معلمان حادثه تصادف دهشیر یزد با اشاره به پیگیری مستمر امور سرباز معلمان این سانحه گفت: متأسفانه در پی وقوع این حادثه ۳ نفر در صحنه تصادف و ۲ نفر حین انتقال به بیمارستان جان خود را از دست دادند.

وی ادامه داد: این افراد عازم گذراندن دوره آموزش نظامی بودند که بعد از بازگشت قرار بود در شهریور در دوره‌های آموزش ضمن خدمت شرکت کنند و در مهر سال اتی وارد کلاس‌های درس شوند.

او گفت: ۱۸ نفر از مصدومان این حادثه در بیمارستان شهید بهشتی شهرستان تفت تحت درمان قرار گرفته‌اند که بر اساس آخرین پیگیری صورت‌گرفته مراحل ترخیص ۶ نفر از این عزیزان انجام شده است. همچنین ۲ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند و ۱۰ نفر نیز در بخش بستری شده‌اند.

نماینده ویژه وزیر آموزش و پرورش در امور سربازمعلمان حادثه تصادف دهشیر یزد ضمن آرزوی سلامتی و شفای عاجل برای مصدومان این حادثه غم‌انگیز تصریح کرد: شرایط مصدومان کاملاً تحت کنترل و روند درمان و بهبودی آن‌ها در حال پیگیری است.

در حادثه واژگونی اتوبوس حامل سرباز معلمان سیستان و بلوچستان در دهستان دهشیر شهرستان تفت استان یزد که ساعت ۶ صبح روز سوم تیر امسال (سال ۱۴۰۰) رخ داد، ۷ سرنشین فوت کردند و ۲۶ نفر مصدوم شدند. ۵ نفر از فوت‌شدگان سربازمعلم بودند.

منبع: تسنیم
برچسب ها: سرباز معلم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر