تیتر امروز

بحران آب خوزستان را نمی توان با هندسه و ریاضی حل کرد!
رئیس دانشکده علوم آب دانشگاه شهید چمران اهواز:

بحران آب خوزستان را نمی توان با هندسه و ریاضی حل کرد!

دکتر مهدی قمیشی رئیس دانشکده آب دانشگاه شهید چمران اهواز مشکل آب در خوزستان را نه ناشی از سدها که ناشی از نگاه کلان مدیران کشور به مقوله آب می‌داند. نگاهی که او به هندسه و ریاضی تشبیه می‌کند!
کودتای نافرجام ترکیه؛ راز توفیق اردوغان در برابر نظامیان
از سعدآباد تا توپکاپی ۱۰ + فایل صوتی

کودتای نافرجام ترکیه؛ راز توفیق اردوغان در برابر نظامیان

از «سعدآباد تا توپکاپی» عنوان ستون رضا قنبری روزنامه‌نگار و کارشناس مسائل ترکیه در دیدار است؛ که به سیاست و جامعه ترکیه، مشترکات فرهنگی ایران و ترکیه و روابط پر پیچ و خم آن‌ها می‌پردازد. دهمین...

پس از جدایی محمد پنجعلی از سرمربی‌گری تیم امید باشگاه پرسپولیس، سمیی مدیرعامل باشگاه اسماعیل حلالی را به عنوان سرمربی انتخاب کرد.

کد خبر: ۹۷۶۴۰
۱۰:۰۶ - ۰۵ تير ۱۴۰۰

حلالی سرمربی تیم امید پرسپولیس شد

دیدارنیوز - طبق اعلام رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، با حکم جعفر سمیعی، مدیرعامل پرسپولیس، اسماعیل حلالی به عنوان سرمربی تیم امید باشگاه معرفی شد.

حلالی جزو پیشکسوتان خوشنام باشگاه محسوب می‌شود که مدارج مربی‌گری را طی کرده و برای مدتی، یکی از مربیان موفق آکادمی بود، اما بنا به دلایلی از این سمت فاصله گرفت که حالا پس از موافقت تیم مدیریت باشگاه، به عنوان سرمربی امیدها معرفی می‌شود.

حلالی قرار است از میان متقاضیانی که از طریق ارسال پیامک، فرم حضور در تست استعدادیابی تیم امید را پر کرده‌اند، تیم فصل آینده خود را تکمیل کند.

همچنین طبق اعلام رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، این باشگاه در پیامی از زحمات محمد پنجعلی به عنوان مدیر آکادمی پرسپولیس تقدیر تشکر کرد.

در بخشی از این پیام آمده: «پرسپولیس در طول تاریخ، اسطوره‎های فراوانی را در رختکن خود ملاقات کرده که هر کدام، ستاره‌ای پرنور در سپهر فوتبال کشور بودند. آنها نه تنها به پرسپولیس برای رقم زدن افتخارات کمک کردند بلکه ستون اصلی تیم ملی را ساختند. یکی از این ستاره‌های خوشنام، محمد پنجعلی است. کاپیتان پنجعلی در پرسپولیس، صخره‌ای مستحکم بود و در سال‌های غرور و قهرمانی، پای ثابت ثبت افتخارات محسوب می‌شد؛ و چه خاطرات شیرینی با رهبری قدرتمندانه او در خط دفاع، در ذهن اهالی فوتبال نشست و هرگز از یاد‌ها نمی‌رود.»

در بخش دیگری از این پیام آمده: «پنجعلی در فصل گذشته نیز همراه باشگاه بود و در خانه خودش فعالیت می‌کرد. او مدیر آکادمی پرسپولیس بود و به همین بهانه، مدیریت باشگاه پرسپولیس مراتب تقدیر و تشکر خود از خدمات این اسطوره را بیان داشته و به پنجعلی بابت زحماتش دست‌مریزاد و خسته‌نباشید می‌گوید. همچنین آرزومندیم این افتخار نصیب‌مان شود که در ادامه راه از مشاوره‌ها، پیشنهاد‌ها و نصیحت‌های ایشان مثل گذشته بهره‌مند شویم.»

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: