تیتر امروز

حجازی، پس از ۴۵ سال در المپیک!
المپیک توکیو (۱۲)

حجازی، پس از ۴۵ سال در المپیک!

شنیدن نام حجازی در بازی فوتبال مصر ـ برزیل در بازی‌های توکیو ۲۰۲۰ یادآور خاطرات آخرین تیم ایران در بازی‌های المپیک ۱۹۷۶ مونترال بود.
کرونا و دولت دوازدهم؛ هزار وعده خوبان....

کرونا و دولت دوازدهم؛ هزار وعده خوبان....

حسن روحانی و وزیر بهداشت پرحاشیه‌اش از ابتدای پاندمی کرونا چه وعده‌هایی دادند و آیا دولت توانست در مهار و مدیریت این فاجعه بزرگ موفق عمل کند؟ گزارش نسرین نیکنام نگاهی دارد به این ماجرا....

علی کریمی در راه الغرافه

هافبک سابق استقلال که فصل گذشته در تیم پرستاره و متمول الدوحیل بازی کرده بود، مورد توجه الغرافه قرار گرفته و به احتمال خیلی زیاد راهی این تیم خواهد شد.

کد خبر: ۹۷۶۱۱
۰۸:۴۹ - ۰۵ تير ۱۴۰۰

علی کریمی در راه الغرافه

دیدارنیوز - به نقل از استاد الدوحه، علی کریمی یک فصل متفاوت را در لیگ ستارگان قطر تجربه کرد. او با اف سی قطر در نیم فصل نخست بسیار خوب ظاهر شد و همین باعث شد تا راهی تیم پرستاره الدحیل شود اما در این تیم انتظارات را برآورده نکرد.

کریمی مورد توجه الغرافه قرار گرفته تا جایی که این باشگاه او را در فهرست تابستانی خود قرار داده و در تلاش است که او را جذب کند.

الغرافه قصد دارد که در تابستان با دو بازیکن خارجی قرارداد امضا کند که یکی از آنها علی کریمی است.

این باشگاه قطری به دنبال تغییر در نیمکت خود نیز است تا جایی که رسانه‌های این کشور پیش از این از توافق با استراماچونی خبر دادند و بعید نیست که این مربی ایتالیایی کریمی را در فهرست خود قرار نداده باشد چرا که در استقلال سابقه کار کردن با این بازیکن را دارد.


منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: