تیتر امروز

روحی صفت: منافع ملی را اولویت سیاست خارجی قرار نداده‌ایم
«دیپلمات»؛ برنامه هفتم

روحی صفت: منافع ملی را اولویت سیاست خارجی قرار نداده‌ایم

«دیپلمات» عنوان برنامه‌ای است از مجموعه رسانه‌ای دیدار که به گفتگو با دیپلمات‌های ایرانی اختصاص دارد. محسن روحی صفت، مسئول پیشین ستاد پشتیبانی افغانستان در وزارت امور خارجه میهمان هفتمین برنامه...

جلسه هماهنگی مراسم و پیگیری حقوقی سانحه واژگونی اتوبوس خبرنگاران

جلسه «ستاد هماهنگی برگزاری مراسم تشییع و پیگیری حقوقی و قضایی سانحه واژگونی اتوبوس حامل خبرنگاران در نقده» به ریاست معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد برگزار شد.

کد خبر: ۹۷۵۰۹
۱۱:۲۱ - ۰۳ تير ۱۴۰۰

جلسه هماهنگی مراسم و پیگیری حقوقی سانحه واژگونی اتوبوس خبرنگاران

دیدارنیوز - این جلسه با حضور محمد خدادی معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد، متقیان مدیرعامل ایسنا، نوروزپور مدیرعامل ایرنا و نمایندگانی از سازمان حفاظت محیط زیست، سازمان بهشت زهرا و وزارت راه و شهرسازی برگزار شده است.

این ستاد مسئولیت هماهنگی مراسم تشییع و بزرگداشت دو خبرنگار فقید ایسنا و ایرنا و پیگیری امور مصدومان سانحه واژگونی اتوبوس حامل خبرنگاران و بررسی علل ماجرا را بر عهده دارد و کلیه پیگیری‌های حقوقی و قضایی مربوط به این سانحه تلخ بر عهده این ستاد گذاشته شده است.

در جلسه صبح امروز (پنجشنبه، ۳ تیر) مقرر شد مراسم تشییع پیکر خبرنگاران ایسنا و ایرنا که در سانحه واژگونی اتوبوس در استان آذربایجان غربی جان باخته‌اند، ساعت ۹ صبح جمعه (۴ تیر) در قطعه نام‌آوران بهشت زهرا برگزار شود.

عصر چهارشنبه (۲ تیر) در حادثه واژگونی اتوبوس حامل تعدادی از خبرنگارانی که برای تهیه گزارش از دریاچه ارومیه عزیمت کرده بودند، تعدادی مصدوم شدند و «مهشاد کریمی» خبرنگار حوزه محیط زیست ایسنا و «ریحانه یاسینی» خبرنگار ایرنا در این حادثه جان باختند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر