تیتر امروز

ایران ۱ ـ آمریکا ۲؛ مبارزه به جای مذاکره!
المپیک توکیو (۱۱)، روز شکست‌های بزرگ

ایران ۱ ـ آمریکا ۲؛ مبارزه به جای مذاکره!

در ششمین روز از بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو، بخت از ورزشکاران ایرانی روگردان شد و تقریبا هیچ یک از شرکت‌کنندگان ما نتوانستند در حد انتظار به موفقیتی دست پیدا کنند.
سرنوشت برجام در دولت رئیسی؛ چشم‌اندازی در مه!

سرنوشت برجام در دولت رئیسی؛ چشم‌اندازی در مه!

مذاکرات برای احیای برجام در دولت رئیسی ادامه می‌یابد. رحمن قهرمان‌پور تحلیلگر مسائل سیاسی در مورد سرنوشت برجام می‌گوید ایران و آمریکا هر خواهان توافق هستند اما رسیدن به توافق تنها با با خواست...

مشکل اصلی بازیکنان استقلال با مددی چیست؟

تعدادی از بازیکنان استقلال نسبت به جریمه‌هایی که مدیرعامل باشگاه از ابتدای فصل برایشان لحاظ کرده، دلخور هستند.

کد خبر: ۹۷۴۵۵
۱۷:۰۵ - ۰۲ تير ۱۴۰۰

مشکل اصلی بازیکنان استقلال با مددی چیست؟

دیدارنیوز ـ این روز‌ها تقریبا همه بازیکنان استقلال نسبت به شرایط مالی خود در این باشگاه ناراحت هستند و مصاحبه‌هایی که نفرات بعد از دیدار با پدیده مشهد نیز انجام دادند، این مساله را به خوبی نشان می‌دهد.

اما یکی از اصلی‌ترین دلایلی که موجب ناراحتی بازیکنان از پرداختی‌های مالی شده جریمه‌های پرتعدادی است که احمد مددی مدیرعامل باشگاه برای آن‌ها در نظر گرفته است.

بازیکنان استقلال امسال درصد دریافتی مشخصی ندارند و اتحاد در پرداختی‌ها از سوی باشگاه حفظ نشده است. در حال حاضر بازیکنان از ۲۵ تا ۷۰ درصد مبالغ قراردادهایشان را به صورت متغیر دریافت کردند، اما این موضوع موجب ناراحتی شان است.

یکی از مسائلی که باعث شده رقم مورد مطالبه بازیکنان از باشگاه با رقمی که مددی به آن اعتقاد دارد، تفاوت داشته باشد جریمه‌هایی است که مدیرعامل برای نفرات در نظر گرفته است. مصاحبه‌هایی که بازیکنان از ابتدای فصل علیه مشکلات مالی انجام دادند، غیبت در تمرینات، تاخیر در ورود مرخصی ها، رعایت نکردن برخی مسائل باشگاه و ... از جمله دلایلی است که مددی اقدام به جریمه‌های سنگین برای بازیکنان کرده وبا استناد به بندی در قرارداد هرکدام را منطقی می‌داند.

این مساله موجب ناراحتی نفرات استقلالی شده و به همین خاطر برخی بازیکنان حتی به کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال هم شکایت کردند و خواهان تعیین تکلیف وضعیت قراردادی شان شده اند.

در چنین شرایطی بازیکنان استقلال نسبت به امکانات و شرایط مالی باشگاه گلایه دارندو حالا باید دید مشکلات استقلال چگونه و با چه ترفندی رفع خواهد شد.

 


بیشتر بخوانید: رقم قرارداد مهدی ترابی لو رفتبیشتر بخوانید: استوری تلخ پسر مرحوم هادی نوروزیبیشتر بخوانید:مهاجم ۱۵ میلیون یورویی زوج طارمی شد بیشتر بخوانید: ضرب الاجل ۷ روزه یوونتوس برای رونالدوبیشتر بخوانید:فرهاد مجیدی از استقلال اخراج می‌شودبیشتر بخوانید: استقلال محروم از میزبانی مقابل الهلال


 

منبع: ورزش 3
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: