تیتر امروز

روحی صفت: منافع ملی را اولویت سیاست خارجی قرار نداده‌ایم
«دیپلمات»؛ برنامه هفتم

روحی صفت: منافع ملی را اولویت سیاست خارجی قرار نداده‌ایم

«دیپلمات» عنوان برنامه‌ای است از مجموعه رسانه‌ای دیدار که به گفتگو با دیپلمات‌های ایرانی اختصاص دارد. محسن روحی صفت، مسئول پیشین ستاد پشتیبانی افغانستان در وزارت امور خارجه میهمان هفتمین برنامه...

مبتلایان به کرونا در کجا کنکور می‌دهند؟

مدیر روابط عمومی و سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از محل دقیق آزمون سراسری کنکور مبتلایان به کرونا خبر داد.

کد خبر: ۹۷۴۳۴
۱۵:۴۰ - ۰۲ تير ۱۴۰۰

فاطمه زرین آمیزی مبتلایان به کرونا و کنکور

دیدارنیوز ـ فاطمه زرین آمیزی مدیر روابط عمومی و سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور در گفتگو با خبرنگار یکتاپرس گفت: مهلت تکمیل فرم خوداظهاری داوطلبان مبتلا به ویروس کرونا روز گذشته، سه شنبه اول تیر ماه به پایان رسید، در این راستا هم اطلاعات افرادی که در قسمت خود اظهاری ثبت نام و خود را معرفی کردند را به وزارت بهداشت اعلام خواهیم کرد.

او افزود: از این میان دواطلبانی که مدارک و اطلاعات آن‌ها از طرف وزارت بهداشت تایید شده و در واقع دواطلبانی که مبتلا به بیماری هستند آزمون آن‌ها در شهر محل سکونتشان در بیماستان‌هایی که وزارت بهداشت اعلام می‌کند برگزار می‌شود.

به گفته زرین آمیزی، تعداد داوطلبان کنکور سراسری مبتلایان به کرونا ۱۲۸ بیمار نفر است.

زرین آمیزی در مورد این سوال که با توجه به قطعی مکرر برق در کشور چه تمهیدای برای این مشکل در روز‌های کنکور اندیشیده شده است، گفت:با هماهنگی‌هایی که با وزارت نیرو صورت گرفته است این مشکل را در روز‌های کنکور نخواهیم داشت، اگرچه با همه ارگان‌ها و وزارت خانه‌ها که در امر برگزاری آزمون با ما در ارتباط هستند همچون وزارت بهداشت، وزارت آموزش و پرورش، آتش نشانی، دانشگاه‌ها، اورژانس کشور، بیمارستان‌ها و پلیس راهنمایی و رانندگی هماهنگی‌های لازم انجام شده است.

کارت ورود به جلسه آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ از روز ششم تیر ماه از طریق سازمان سنجش آموزش کشور توزیع می‌شود. همچنین بر این اساس کنکور گروه آزمایشی هنر در صبح روز چهارشنبه ۹ تیرماه، کنکور گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی در صبح روز پنجشنبه ۱۰ تیرماه، کنکور گروه آزمایشی علوم انسانی در صبح روز پنجشنبه ۱۰ تیرماه، کنکور گروه آزمایشی علوم تجربی در صبح روز جمعه ۱۱ تیرماه و کنکور گروه آزمایشی زبان‌های خارجی در صبح روز شنبه ۱۲ تیرماه برگزار می‌شود.

منبع: یکتاپرس
برچسب ها: کنکور سراسری
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر