تیتر امروز

حجازی، پس از ۴۵ سال در المپیک!
المپیک توکیو (۱۲)

حجازی، پس از ۴۵ سال در المپیک!

شنیدن نام حجازی در بازی فوتبال مصر ـ برزیل در بازی‌های توکیو ۲۰۲۰ یادآور خاطرات آخرین تیم ایران در بازی‌های المپیک ۱۹۷۶ مونترال بود.
کرونا و دولت دوازدهم؛ هزار وعده خوبان....

کرونا و دولت دوازدهم؛ هزار وعده خوبان....

حسن روحانی و وزیر بهداشت پرحاشیه‌اش از ابتدای پاندمی کرونا چه وعده‌هایی دادند و آیا دولت توانست در مهار و مدیریت این فاجعه بزرگ موفق عمل کند؟ گزارش نسرین نیکنام نگاهی دارد به این ماجرا....

رمزگشایی از شادی گل زلاتانی مهاجم استقلال

آرمانی رمضانی که توانست دومین گلش با پیراهن استقلال را به ثمر برساند، شادی گل جالبی انجام داد.

کد خبر: ۹۷۴۱۴
۱۵:۰۴ - ۰۲ تير ۱۴۰۰

رمزگشایی از شادی گل زلاتانی مهاجم استقلال

دیدارنیوز - برد ارزشمند 2 بر صفر استقلال مقابل شهرخودرو در حالی به دست آمد که این بازی یک چهره ویژه داشت به نام آرمان رمضانی. در حالی که همیشه به این بازیکن به عنوان خرید جنجالی فرهاد مجیدی نگاه شده این بازیکن تحت فشار زیادی قرار داشت. آن هم به نه بخاطر طلایی بودنش بلکه به این دلیل که بعد از نیمکت نشینی در پرسپولیس مورد توجه استقلالی‌ها قرار گرفت و همین کافی بود تا علامت سوال بزرگی برای چرایی انتخاب مجیدی ایجاد شود.

آغاز محبوبیت رمضانی به ساعات پایانی شب سوم خرداد برمی‌گردد. جایی که در آبادان با گل ثانیه های پایانی بازی مقابل صنعت نفت، آبی‌ها را به آغوش هم فرستاد و این شروعی بود برای جلب اعتماد فرهاد مجیدی. اعتمادی که در بازی با شهرخودرو دیده شد و آرمان از همان ابتدا به کار گرفته شد. هرچند نیمه اول آن بازی چنگی به دل نزد اما در نیمه دوم که با حضور قایدی میل استقلال به حمله بیشتر شد، این پسر شماره 23 بود که توانست قفل دروازه حریف را بشکند و شادی را به هواداران تیمش هدیه بدهد.

شادی گل آرمان رمضانی در نوع خودش جالب بود. او که به سبک زلاتان ابراهیموویچ خوشحالی‌اش را با دیگر بازیکنان و کادر فنی تقسیم کرد با اشاره به چشم‌هایش از همه خواست تا شاهد درخشش او باشند و انتقادها را تمام کنند. آرمان سپس لوگوی استقلال را نشان داد و به تلاش برای سربلندی این تیم اشاره کرد. مهاجم استقلال که به نظر می‌رسد موتور گلزنی‌اش روشن شده، حالا انگیزه زیادی برای ادامه کار دارد و قطعا منتظر فرصت های بیشتری است تا باز هم برای استقلال بدرخشد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: