تیتر امروز

ایران ۱ ـ آمریکا ۲؛ مبارزه به جای مذاکره!
المپیک توکیو (۱۱)، روز شکست‌های بزرگ

ایران ۱ ـ آمریکا ۲؛ مبارزه به جای مذاکره!

در ششمین روز از بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو، بخت از ورزشکاران ایرانی روگردان شد و تقریبا هیچ یک از شرکت‌کنندگان ما نتوانستند در حد انتظار به موفقیتی دست پیدا کنند.
سرنوشت برجام در دولت رئیسی؛ چشم‌اندازی در مه!

سرنوشت برجام در دولت رئیسی؛ چشم‌اندازی در مه!

مذاکرات برای احیای برجام در دولت رئیسی ادامه می‌یابد. رحمن قهرمان‌پور تحلیلگر مسائل سیاسی در مورد سرنوشت برجام می‌گوید ایران و آمریکا هر خواهان توافق هستند اما رسیدن به توافق تنها با با خواست...

باغ شخصی در خفر قتلگاه ۲ جوان شد

فرمانده انتظامی خفر از غرق شدن ۲ جوان ۲۰ و ۲۳ ساله در استخر باغ شخصی در این شهرستان خبر داد.

کد خبر: ۹۷۴۱۰
۱۴:۵۴ - ۰۲ تير ۱۴۰۰

باغ شخصی در خفر قتلگاه ۲ جوان شد

دیدارنیوز ـ فرمانده انتظامی خفر از غرق شدن ۲ جوان ۲۰ و ۲۳ ساله در استخر باغ شخصی در این شهرستان خبر داد.

حادثه ۲۴ - فرمانده انتظامی خفر از غرق شدن ۲ جوان ۲۰ و ۲۳ ساله در استخر باغ شخصی در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ یوسف احمدی بیان کرد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر غرق شدن ۲ جوان در استخر باغ شخصی در یکی از محله‌های شهرستان خفر، بلافاصله ماموران به همراه عوامل امدادی برای بررسی موضوع به محل مورد نظر اعزام شدند.

وی اظهار کرد: با حضور ماموران در محل مشخص شد ۲ جوان ۲۰ و ۲۳ ساله مذکر در حال شنا کردن بوده‌اند که به دلیل آشنا نبودن با فنون شنا دچار غرق شدگی شده و فوت کرده‌اند.

فرمانده انتظامی خفر با اشاره به اینکه جسد متوفیان تحویل پزشک قانونی شد، خاطر نشان کرد: هر سال با شروع فصل گرما افراد زیادی برای پر کردن اوقات فراغت خود به حاشیه رودخانه‌ها و استخر‌ها سفر می‌کنند و به دلیل توجه نکردن به تابلو‌های هشدار دهنده غرق می‌شوند لذا به شهروندان توصیه می‌شود از آب تنی در این مکان‌ها جدا خودداری کنند تا شاهد حوادث اینچنینی نباشیم.

منبع: حادثه 24
برچسب ها: حوادث
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: