تیتر امروز

تحلیف رئیسی، آخرین پرده روحانی؛ هر دو در یک قاب
گزارش ویژه دیدار از خانه ملت

تحلیف رئیسی، آخرین پرده روحانی؛ هر دو در یک قاب

امروز پنجشنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ سیزدهمین رییس جمهوری ایران در حضور مقامات لشکری و کشوری و مهمانان خارجی از حدود ۱۱۵ کشور، سوگند یاد کرد که پاسدار مذهب رسمی و نظام جمهوری اسلامی و قانون اساسی کشور...
رئیسی: دولت ما دولت وفاق ملی است
مراسم تحلیف رئیس جمهوری سیزدهم برگزار شد

رئیسی: دولت ما دولت وفاق ملی است

رئیس جمهوری گفت که تحریم‌ها علیه ملت ایران باید لغو گردد و از هر طرح دیپلماتیک که باعث انجام این امر شود استقبال می‌کند.
انجمن شاعران مرده ؛ ستایش زیبایی‌های هستی و دشواری انتخاب!
سینما با چاشنی تفکر ۲۱

انجمن شاعران مرده ؛ ستایش زیبایی‌های هستی و دشواری انتخاب!

سینما با چاشنی تفکر عنوان ستون ثابت ناصر ذاکری روزنامه‌نگار پیشکسوت و پژوهشگر اقتصادی در دیدار است. ذاکری در این ستون هر بار ضمن مرور یک فیلم سینمایی به نکات تامل برانگیز آن فیلم از منظر اقتصاد...

میزبانی تیم‌های ایرانی چیزی نزدیک به محال

با توجه به اتفاقاتی که اخیراً افتاده، شانس میزبانی تیم‌های فوتبال ایران برای میزبانی از رقبای خود بسیار کم‌تر از قبل شده است.

کد خبر: ۹۷۳۲۷
۱۱:۲۸ - ۰۲ تير ۱۴۰۰

میزبانی تیم‌های ایرانی چیزی نزدیک به محال

دیدارنیوز - میزبانی تیم‌های ملی و باشگاهی ایران در رقابت‌های بین‌المللی چند وقتی است با چالش مواجه شده و این حق از ایران گرفته شده است. با بروز پاندمی کرونا در جهان، فوتبال و میزبانی آن در همه جا تحت تاثیر قرار گرفت و حتی بازی‌های لیگ اروپا و لیگ قهرمانان اروپا هم بصورت متمرکز در آلمان و پرتغال برگزار شد. بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ هم بصورت متمرکز در کشور‌های هند، عربستان و امارات پیگیری شد که خوشبختانه ۳ تیم از ۴ تیم ایرانی به مرحله حذفی راه یافتند.

تیم‌های استقلال، پرسپولیس و تراکتور در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا به ترتیب به دیدار الهلال عربستان، استقلال تاجیکستان و النصر عربستان خواهند رفت و می‌توانند در صورت مهیا بودن شرایط در ورزشگاه‌های آزادی و یادگار امام (ره) تبریز میزبان رقبای پرستاره و مقتدر خود باشند.

البته اولین شرط برای این میزبانی موافقت AFC مبنی بر برگزاری بازی‌ها بصورت رفت و برگشت و در زمین دو تیم است. پس از تصویب شدن این شرط، تیم‌های ایرانی باید امنیت مسابقه و امکانات اولیه استادیوم را تضمین کنند. با اتفاقات بازی ذوب آهن - پرسپولیس و قطعی برق استادیوم آزادی در دیدار استقلال - شهرخودرو، نگاه AFC به شرایط میزبانی ایرانی‌ها در بازی‌های بین‌المللی تغییر خواهد کرد و با توجه به کارشکنی‌های همیشگی، احتمال میزبانی تیم‌های ما کمتر و کمتر خواهد شد.

تیم ملی فوتبال هم شهریورماه در بازی‌های فوق العاده حساس مرحله پایانی انتخابی جام جهانی قطر باید ۱۰ بازی برگزار کند که می‌تواند در حالت عادی در ۵ تای آن‌ها میزبان باشد و امیدواریم با شرایط موجود این حق از تیم ملی گرفته نشود

منبع: پانا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: