تیتر امروز

با چراغ گرد شهر در پی علی

با چراغ گرد شهر در پی علی

انسان قرن کنونی دستش از دامان علی کوتاه شده و ره گم کرده؛ گویی آدمیت رو به احتضار است و برگشت آن تنها با یاد علی امکان پذیر است. غدیر یادآور آدمیت است؛ آدمیتی که شتابان رو به نیستی می‌رود
ایران ۱ ـ آمریکا ۲؛ مبارزه به جای مذاکره!
المپیک توکیو (۱۱)، روز شکست‌های بزرگ

ایران ۱ ـ آمریکا ۲؛ مبارزه به جای مذاکره!

در ششمین روز از بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو، بخت از ورزشکاران ایرانی روگردان شد و تقریبا هیچ یک از شرکت‌کنندگان ما نتوانستند در حد انتظار به موفقیتی دست پیدا کنند.

بازداشت دو بازیگر مطرح تلویزیون به خاطر سرقت از یک زن

دو بازیگر تلویزیون دست به سرقت از خانه یک زن زدند.

کد خبر: ۹۷۳۲۳
۱۱:۲۲ - ۰۲ تير ۱۴۰۰

بازداشت دو بازیگر مطرح تلویزیون به خاطر سرقت از یک زن

دیدارنیوز ـ سرقت از خانه یک زن به دست دو بازیگر مطرح تلویزیون هند رسانه‌ای شد. این سرقت زمانی رخ داد که دو متهم برای زندگی به سراغ قربانی که دوست صمیمی شان بوده رفتند و زمانی که وی در خانه حضور نداشت دست به سرقت اموالش زدند.

این دو بازیگر که هویت آن‌ها سورابهی شِریواستاو ۲۵ ساله و محسینا شیخ ۱۹ ساله اعلام شده اقدام به سرقت مبلغ ۳۲۸ هزار روپیه از خانه این زن کرده بودند.

گزارش پلیس هند حاکی از آن است که دو بازیگر که در تعدادی سریال تلویزیونی با مضمون جنایت بازی کرده بودند پس از شیوع کرونا و کم کارشدن به دلیل مشکلات مالی قادر به پرداخت اجاره خانه خود نشده بودند به همین خاطر تصمیم به سرقت گرفتند.

گفتنی است که پلیس هند پس از بازداشت این دو بازیگر توانست مبلغ ۵۰ هزار روپیه را بازپس بگیرد و هر دو بازیگر در بازداشتگاه پلیس به سر می‌برند تا به زودی جلسه دادگاهی شان برگزار شود.

برچسب ها: هندوستان
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: