تیتر امروز

پیام دکتر مصدق به تختی بعد از قهرمانی المپیک

پیام دکتر مصدق به تختی بعد از قهرمانی المپیک

قهرمانی ورزشکاران در مسابقات المپیک بهانه‌ای است برای سران و مقامات کشور‌ها که به قهرمان خود تبریک گفته و او را مورد تقدیر قرار دهند. خواندن نامه مصدق به تختی در ۶۵ سال قبل خالی از لطف نیست.
چالش‌های برند سیاسی رئیسی؛ از کابینه تا کارآمدی و فسادستیزی
دیدار ۱۴۰۰؛ گفتگو با رسول بابایی متخصص کمپین‌های انتخاباتی و برندینگ سیاسی

چالش‌های برند سیاسی رئیسی؛ از کابینه تا کارآمدی و فسادستیزی

آخرین برنامه دیدار ۱۴۰۰ که به بررسی برند سیاسی نامزد‌های انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ اختصاص داشت، به چالش‌های پیش‌روی برند ابراهیم رئیسی پرداخته است. مردی که حالا ساکن پاستور است!

محسن فروزان و محرومیتی تازه!

دروازه‌بان باتجربه تیم فوتبال فولاد خوزستان شب گذشته از داور مسابقه اخطار دریافت کرد و بازی بعدی تیمش را از دست داد.

کد خبر: ۹۷۳۱۷
۱۱:۱۴ - ۰۲ تير ۱۴۰۰

محسن فروزان و محرومیتی تازه!

دیدارنیوز -  در شرایطی شاگردان جواد نکونام در تیم فولاد خوزستان شب گذشته موفق شدند در دیداری معوقه، با ارائه یک بازی حساب‌شده و منطقی ۲ بر ۰ از سد نفت مسجدسلیمان بگذرند، که در جریان بازی یک فرصت طلایی گلزنی برای نفتی‌ها به دست آمد اما این فرصت پنالتی با مهار محسن فروزان دفع شد.
 
فروزان که خود مرتکب پنالتی شده بود، از رضا عادل داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد تا چهارمین کارت زرد فصل خود را دریافت کند و بازی حساس و بعدی فولاد مقابل سپاهان اصفهان را که یکشنبه هفته آینده برگزار خواهد شد را از دست داد.
 
محسن فروزان پیش از مسابقه با نفت مسجدسلیمان، مقابل نساجی، ماشین سازی و صنعت نفت در لیگ امسال کارت زرد دریافت کرده بود تا با کارتی زردی که به دلیل ارتکاب پنالتی عادل به او نشان داد، چهار اخطاره شود و غایب بزرگ تیمش در بازی حساس و سرنوشت‌ساز مقابل سپاهان باشد؛ با محرومیت فروزان، جواد نکونام باید برای ششمین‌بار در لیگ بیستم، به احسان مرادیان سنگربان جوان خود اعتماد کند و او را در مقابل خط حمله قدرتمند سپاهان در درون دروازه فولاد جای دهد.منبع: ورزش 3
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: