تیتر امروز

بحران آب خوزستان را نمی توان با هندسه و ریاضی حل کرد!
رئیس دانشکده علوم آب دانشگاه شهید چمران اهواز:

بحران آب خوزستان را نمی توان با هندسه و ریاضی حل کرد!

دکتر مهدی قمیشی رئیس دانشکده آب دانشگاه شهید چمران اهواز مشکل آب در خوزستان را نه ناشی از سدها که ناشی از نگاه کلان مدیران کشور به مقوله آب می‌داند. نگاهی که او به هندسه و ریاضی تشبیه می‌کند!
کودتای نافرجام ترکیه؛ راز توفیق اردوغان در برابر نظامیان
از سعدآباد تا توپکاپی ۱۰ + فایل صوتی

کودتای نافرجام ترکیه؛ راز توفیق اردوغان در برابر نظامیان

از «سعدآباد تا توپکاپی» عنوان ستون رضا قنبری روزنامه‌نگار و کارشناس مسائل ترکیه در دیدار است؛ که به سیاست و جامعه ترکیه، مشترکات فرهنگی ایران و ترکیه و روابط پر پیچ و خم آن‌ها می‌پردازد. دهمین...

داستان دریافت حکم جلب مرادمند مدافع استقلال توسط یک شاکی و حضور مأمور نیروی انتظامی برای بازداشت این بازیکن، در رسانه سعودی بازتاب داشت.

کد خبر: ۹۷۳۰۶
۱۰:۵۲ - ۰۲ تير ۱۴۰۰

بازتاب یک فاجعه استقلالی‌ها با تیتری عجیب در رسانه عربستانی!

دیدارنیوز - روز گذشته و پیش از عزیمت کاروان استقلال به سمت استادیوم آزادی جهت دیدار با پدیده مشهد، فردی که چک های برگشتی محمدحسین مرادمند مدافع آبی پوشان را در دست داشت، با حضور در محل هتل این تیم و در دست داشتن حکم جلب این بازیکن، قصد دستگیری مرادمند را داشت که با مداخله فرهاد مجیدی این قضیه موقتا ختم به خیر شد.

این اتفاق عجیب در رسانه عربستانی سعودی اسپورت نیز بازتاب داشت. این وب سایت با تیتر "یک اتفاق عجیب، مربی ایرانی از بازداشت بازیکن خود جلوگیری کرد" نوشت: فوتبال ایران شاهد اتفاقات عجیبی بود و فرهاد مجیدی مربی تیم استقلال ایران از دستگیری یکی از بازیکنانش جلوگیری کرد.

سعودی اسپورت در ادامه نوشت: طبق گزارش مطبوعات، پلیس ایران در آستانه دستگیری محمدحسین مرادمند مدافع استقلال قرار داشت و اگر مداخله مربی او نبود، این بازیکن دستگیر می شد.ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: