تیتر امروز

حجازی، پس از ۴۵ سال در المپیک!
المپیک توکیو (۱۲)

حجازی، پس از ۴۵ سال در المپیک!

شنیدن نام حجازی در بازی فوتبال مصر ـ برزیل در بازی‌های توکیو ۲۰۲۰ یادآور خاطرات آخرین تیم ایران در بازی‌های المپیک ۱۹۷۶ مونترال بود.
کرونا و دولت دوازدهم؛ هزار وعده خوبان....

کرونا و دولت دوازدهم؛ هزار وعده خوبان....

حسن روحانی و وزیر بهداشت پرحاشیه‌اش از ابتدای پاندمی کرونا چه وعده‌هایی دادند و آیا دولت توانست در مهار و مدیریت این فاجعه بزرگ موفق عمل کند؟ گزارش نسرین نیکنام نگاهی دارد به این ماجرا....

پیام تبریک شورای راهبردی روابط خارجی به رئیس جمهور منتخب

شورای راهبردی روابط خارجی با صدور بیانیه‌ای با تبریک انتخاب حجت الاسلام والمسلمین رئیسی در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، حضور مردم در پای صندوق‌های رای را پشتوانه نظام و پیام روشنی به بیگانگان و بدخواهان کشور عزیزمان، در بیهودگی اقداماتشان علیه ایران توصیف کرد.

کد خبر: ۹۶۹۵۴
۱۲:۰۰ - ۳۱ خرداد ۱۴۰۰

پیام تبریک شورای راهبردی روابط خارجی به رئیس جمهور منتخب

دیدارنیوز - متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم
شورای راهبردی روابط خارجی ضمن تبریک به حجت الاسلام‌والمسلمین جناب آقای سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور منتخب و همچنین ملت غیور ایران که به رغم مشکلات ناشی از شیوع کرونا و تنگنا‌های معیشتی با شرکت در انتخابات روز جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ اراده خود را در دفاع از منافع کشور نشان دادند، اعلام می‌دارد که حضور مردم در پای صندوق‌های رای در طول سال‌های پس از انقلاب همواره پشتوانه نظام بوده و پیام‌های روشنی را به بیگانگان و بدخواهان کشور عزیزمان، در بیهودگی اقداماتشان علیه ایران منتقل کرده است.

شورای راهبردی روابط خارجی همواره تلاش کرده است در دولت‌های مختلف کمک‌های مشورتی لازم را با توجه پیچیدگی‌های روابط بین الملل در اختیار متصدیان امر قرار دهد و در دولت جناب آقای رئیسی نیز در کمک به پیشبرد اهداف عالیه نظام در صحنه روابط خارجی کشور دریغ نخواهد کرد.

امید است که دولت محترم آینده تحت توجهات حضرت، ولی عصر (عج) و هدایت مقام معظم رهبری که براساس قانون اساسی کشور عهده‌دار تعیین راهبرد‌ها و سیاست‌های کلان کشور هستند، بتواند در جهت حل مشکلات کشور گام‌های قاطع و مؤثری را بردارد و عظمت و اقتدار کشور عزیزمان را در صحنه روابط خارجی، هر چه بیشتر به منصه ظهور برساند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: