تیتر امروز

حجازی، پس از ۴۵ سال در المپیک!
المپیک توکیو (۱۲)

حجازی، پس از ۴۵ سال در المپیک!

شنیدن نام حجازی در بازی فوتبال مصر ـ برزیل در بازی‌های توکیو ۲۰۲۰ یادآور خاطرات آخرین تیم ایران در بازی‌های المپیک ۱۹۷۶ مونترال بود.
کرونا و دولت دوازدهم؛ هزار وعده خوبان....

کرونا و دولت دوازدهم؛ هزار وعده خوبان....

حسن روحانی و وزیر بهداشت پرحاشیه‌اش از ابتدای پاندمی کرونا چه وعده‌هایی دادند و آیا دولت توانست در مهار و مدیریت این فاجعه بزرگ موفق عمل کند؟ گزارش نسرین نیکنام نگاهی دارد به این ماجرا....

بازیگر «جوکر» با «ستاره قطبی» به هالیوود باز می‌گردد

واکین فینیکس و رونی مارا در فیلم جدید لین رمزی با نام «ستاره قطبی/ polaris» مقابل هم بازی خواهند کرد.

کد خبر: ۹۶۹۵۱
۱۱:۵۲ - ۳۱ خرداد ۱۴۰۰

بازیگر «جوکر» به هالیوود باز می‌گردد

دیدارنیوز ـ لین رمزی کارگردان فیلم این خبر را در حاشیه حضورش در جشنواره فیلم والنسیا داد و گفت قرار است رونی مارا و واکین فنیکس در پروژه جدید او مقابل هم ظاهر شوند. هنوز جزئیات زیادی از این پروژه منتشر نشده است. لین رمزی در این جشنواره جایزه ویژه هیات داوران را به دست آورد.

لین رمزی در این جشنواره درباره واکین فینیکس گفت: او بازیگر بسیار مستعد و در عین حال خاصی است و به یقین یکی از بهترین بازیگرانی است که در تمام زندگی‌ام دیده‌ام. هر کار او در صحنه فیلمبرداری دلیل دارد و از مدت‌ها قبل درباره آن فکر کرده است. محال است موافقت او را برای بازی در فیلمی که خودتان می‌خواهید بسازید را بگیرید و هیجان‌زده نباشید. خوشحالم همکاری دیگری با او خواهم داشت.

واکین فینیکس و لین رمزی پیش از این در فیلم «تو هرگز اینجا نبودی» همکاری کرده بودند. واکین فینیکس غیر از این پروژه دو پروژه دیگر هم آماده نمایش داراد. اولی «بلوار ناامیدی» ساخته آری آستر و دومی «کوله‌پشتی» به کارگردانی ریدلی اسکات است.

رونی مارا از سال ۲۰۰۵ با بازی در «کابوس در خیابان الم» و «شبکه اجتماعی» درخشید و در فیلم «او/ her» با فینیکس همبازی و پس از آن ازدواج کردند.

منبع: میزان
برچسب ها: سینمای جهان
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: