تیتر امروز

جدال وزارت بهداشت و سازمان نظام پزشکی!
برگی از تاریخ تعلل در واردات واکسن

جدال وزارت بهداشت و سازمان نظام پزشکی!

در بحبوحه بحران کرونا سازمان نظام پزشکی برای واردات واکسن کرونا اعلام آمادگی کرد. این کار با استقبال وزارت بهداشت مواجه نشد و یک کشمکش رسانه‌ای حول آن شکل گرفت. اما ماجرا چه بود؟
از ورود به بلوک شرق جدید تا برگ چانه‌زنی با غرب
عضویت ایران در شانگهای

از ورود به بلوک شرق جدید تا برگ چانه‌زنی با غرب

عضویت ایران در سازمان همکاری‌های شانگهای با سر و صدای رسانه‌ای بسیاری همراه بوده است؟ آیا این رخداد نشان از ورود رسمی ایران به یک بلوک جهانی جدید دارد یا تنها اقدامی برای موازنه قدرت با غرب در...

تأمین آب در شرایط خشکسالی و چالش‌های حفاظت از حیات‌وحش

دوستداران حیات وحش برای تامین آب سالم حیات وحش در مناطق تحت مدیریت، در اقدامی خودجوش، با همکاری حفاظت محیط زیست، آبشخور‌های حیات وحش را پاکسازی و گندزدایی کردند.

کد خبر: ۹۶۶۳۸
۱۲:۰۸ - ۲۹ خرداد ۱۴۰۰

خشکسالی و چالش‌های حفاظت از حیات‌وحش

دیدارنیوز ـ مدیر کل حفاظت محیط زیست استان چهارمحال وبختیاری گفت: به منظور تامین آب سالم برای حیات وحش در شرایط خشکسالی و افزایش دمای هوا، آبشخور‌های منطقه حفاظت شده تنگ صیاد با مشارکت دوستداران طبیعت پاکسازی و گندزدایی شد.

شهرام احمدی با اشاره به دغدغه حفاظت محیط زیست برای تأمین آب حیات وحش در شرایط خشکسالی، به عنوان یکی از چالش‌های حفاظت از آن‌ها گفت: پاکسازی و گندزدایی در مناطق تحت مدیریت استان در چند فاز اجرا می‌شود و در گام نخست این اقدام با همکاری دوستداران طبیعت و اعضای سازمان‌های مردم نهاد محلی در پارک ملی و منطقه حفاظت شده تنگ صیاد آغاز شده است.

وی افزود: با توجه به اهمیت تامین آب سالم برای حیات وحش، به ویژه در شرایط خشکسالی پیش بینی‌های لازم برای تامین آب در مناطق تحت مدیریت صورت پذیرفته است. وی تصریح کرد: احداث و آبگیری مخازن و تانکر‌های ذخیره‌ای آب و لوله‌های انتقال آب از جمله اقدامات حفاظتی انجام شده است.

دوستداران محیط زیست همانند گذشته می‌توانند برای ساخت آبشخور و تأمین علوفه حیات‌وحش در شرایط خشکسالی، با محیط زیست همکاری و مشارکت کنند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر