تیتر امروز

قالیباف بعد از رأی دادن: انتخابات فرصت بزرگی برای مردم است تا چهره مدیریت کشور را تغییر دهند

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه صندوق‌های رأی بزرگترین و مهمترین سرمایه سیاسی و اجتماعی کشور هستند، ایجاد ثبات اقتصادی در کشور را در گرو انتخاب مدیریتی صحیح و کارآمد برای کشور دانست.

کد خبر: ۹۶۴۹۶
۱۱:۲۴ - ۲۸ خرداد ۱۴۰۰

قالیباف بعد از رأی دادن: انتخابات فرصت بزرگی برای مردم است تا چهره مدیریت کشور را تغییر دهند شورای نگهبان انتخابات 1400 رد صلاحیت

دیدارنیوز: محمدباقر قالیباف صبح امروز (جمعه ۲۸ خرداد) با حضور در مسجد ابوذر تهران آرای خود را برای انتخاب رئیس جمهور آینده، اعضای شورای اسلامی شهر تهران، اعضای مجلس خبرگان رهبری و نمایندگان میان دوره‌ای مجلس شورای اسلامی به صندوق‌های مربوطه انداخت.

رئیس مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران گفت: انتخابات ثمره مردم سالاری دینی در کشور ما است و مردم ما با مجاهدت و تلاش خود توانستند جمهوریت و اسلامیت نظام را حفظ کنند.

وی ادامه داد: صندوق‌های رأی بزرگترین و مهمترین سرمایه سیاسی و اجتماعی کشور هستند، همانند شورا‌های شهر که در سطح محلی و رئیس جمهور در سطح ریاست قوه مجریه برای مردم انجام وظیفه می‌کنند.

قالیباف تصریح کرد: انتخابات فرصت بزرگی برای مردم است تا چهره مدیریت کشور را نسبت به نقد‌هایی که دارند، تغییر دهند؛ بنابراین این وظیفه برعهده آنهاست که انتخاب و بررسی دقیقی در این مورد انجام دهند، چرا که به هرحال می‌خواهند ۴ سال اداره کشور را در سطح ملی و محلی به نمایندگان خود واگذار کنند.

رئیس قوه مقننه کشورمان اظهار کرد: وظیفه ما است به عنوان نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی همانطور که قانون به ما اختیار داده است، خواسته‌های مردم و برنامه‌ای که دولت آینده دارد و همچنین نظارت بر عملکرد شورا‌های اسلامی شهر و شهرداری‌ها را پیگیری کرده و خواسته‌های مردم را در این زمینه به طور جدی نظارت و دنبال کنیم تا احساس نکنند وعده‌هایی که داده شده، اجرا نمی‌شود.

وی گفت: ان شاءالله دولت آینده بتواند با همکاری دو قوه دیگر به گونه‌ای تلاش کند که رضایت مردم عزیزمان را با اولویت حل مسائل اقصادی تامین کند، لذا راه چاره این نیست که با صندوق‌های رأی قهر کنیم، بلکه باید پای صندوق‌های رأی حضور پیدا کرده و با یک انتخاب خوب و پیگیری، دست به دست هم دهیم تا بتوانیم یک تحولی در حوزه مدیریتی ایجاد کنیم.

قالیباف یادآور شد: ریشه اصلی مشکلات کنونی ما ناکارآمدی در عرصه مدیریتی است، نه کمبود امکانات و اعتبارات. ضمن اینکه کشور از ظرفیت‌های بالایی برخوردار بوده، بنابراین با یک تلاش خوب و مدیریت صحیح می‌توانیم در یک برنامه پنجساله، ثبات اقتصادی را به کشور بازگردانیم.

منبع: ایسنا
برچسب ها: انتخابات 1400
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: