تیتر امروز

احیای همان برجام؛ مسئول خسارات کیست؟

احیای همان برجام؛ مسئول خسارات کیست؟

جریان انقلابی و شخص سید ابراهیم رئیسی دلایل و انگیزه‌های زیادی برای احیای برجام و رفع تحریم‌ها دارند، اما منتقدان بر این پرسش پا می‌فشارند که چرا جناح اصولگرا مانع حصول توافق توسط حسن روحانی...
واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!
دیدار از وضعیت کرونا در ایران گزارش می‌دهد

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!

افتخار وزیر بهداشت دولت سیزدهم این است که یک تنه واکسن وارد کرده، واکسن‌هایی که اقبال از آن روز به روز کمتر، اما تعداد مرگ‌های کرونایی روز به روز بیشتر می‌شود.
مرگ در
گزارش دیدار از تلف شدن یک یوز ماده در جاده ترانزیت مشهد

مرگ در "میامی"

هنوز ماجرای تلف شدن دو یوز تازه متولد شده "ایران" فراموش نشده بود که خبر رسید تصادف در جاده میامی (تهران- مشهد) منجر به مرگ یک یوز ماده شده و حالا مسوولان در حال رسیدگی هستند!

دفاع هادی ساعی از علی دایی

کاپیتان اسبق تیم ملی در جام جهانی ۲۰۰۶ به شدت اذیت شد.

کد خبر: ۹۵۸۸۶
۱۱:۱۹ - ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

دفاع هادی ساعی از علی دایی

دیدارنیوز - علی دایی از آن دسته بازیکنانی بود که بعد از خداحافظی اش خیلی‌ها گفتند مثل او نمی‌آید. دایی هنوز آقای گل جهان است و رونالدو تلاش می‌کند تا رکوردش را بشکند. در جام جهانی ۲۰۰۶، اما او روز‌های سختی را تجربه کرد. هادی ساعی قهرمان تکواندو جهان که در آن زمان پیش کاپیتان بود، می‌گوید: «بله، من در آن زمان کنار آقای دایی بودم. به نظرم او یکی از مفاخر فوتبال ایران است. معتقدم نسبت به دایی در آن زمان بی مهری شد. افتخارات بزرگی برای کشورمان به دست آورده، ولی اذیتش کردند. افتخار می‌کنم هم به ایرانی بودنش و هم ترک بودنش. همزبان هستیم.»

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی