تیتر امروز

خیز رئیسی برای ریاست؛ همتی و ماموریت غیرممکن!
آخرین صورت‌بندی انتخابات ریاست جمهوری

خیز رئیسی برای ریاست؛ همتی و ماموریت غیرممکن!

فردا انتخابات ریاست جمهوری برگزار خواهد شد و امروز تبلیغات رسمی برای نامزدها ممنوع است. در شبکه‌های اجتماعی اما جدال ادامه دارد. رئیسی به پیروزی نزدیک است و هواداران همتی از سرانجام ماموریت غیرممکن...
مطالبات جامعه مدنی از رئیس‌جمهور آینده
نشست نمایندگان برخی تشکل‌های مدنی

مطالبات جامعه مدنی از رئیس‌جمهور آینده

نمایندگان چند تشکل مدنی با حضور در استدیو دیدار به بیان دیدگاه‌ها و مطالبات خود از رئیس جمهور آینده پرداخته‌اند. فیلم کامل این نشست را در ادامه مشاهده می‌نمایید.
ایرانیان باید رویای جمعی خود را پیدا کنند؛ زیستن بدون رویا مهلک است!
گفتگو با دکتر رضا اکبری نوری

ایرانیان باید رویای جمعی خود را پیدا کنند؛ زیستن بدون رویا مهلک است!

یک روز قبل از انتخابات ریاست جمهوری و در شرایطی که همه منتظر انتخابات فردا هستند؛ با دکتر رضا اکبری نوری از رویای جمعی ایرانیان گفتیم. از اینکه زیستن بدون رویا چقدر برای جامعه ایران مهلک است.

احمد سعادتمند، مدیرعامل استقلال با انتشار پستی در اینستاگرام نوشت: کسانی که ستاره را را سیاره می‌بینند، دنبال زمین زدن استقلال هستند.

کد خبر: ۹۵۲۹۷
۱۲:۳۰ - ۲۰ خرداد ۱۴۰۰

سنگ تمام مدیرعامل جنجالی برای فرهاد مجیدی با کنایه سنگین به وزیر ارتباطات

 

دیدارنیوز ـ فرهاد مجیدی سرمربی استقلال در یک پست اینستاگرامی نکاتی را درباره مشکلات باشگاه بیان کرد. او در اظهارنظر خودش طعنه‌ای را هم به وزیر ارتباطات زد و اعلام کرد حرف‌هایی که علیه آذری جهرمی بعد از دربی بر زبان آورده باعث شده تا اسپانسر باشگاه (شرکت‌های وب) که زیر نظر وزارت ارتباطات است کمرنگ شود و کمک هایش را از تیم دریغ کند.


بیشتر بخوانید: فرهاد مجیدی سرمربیگری استقلال را واگذار کرد + عکس


حالا بعد از این مساله احمد سعادتمند مدیرعامل سابق استقلال نیز با یک استوری اینستاگرامی به نوعی به این موضوع دامن زده است. سعادتمندکه در دوران مدیریتش در استقلال با فرهاد مجیدی رابطه خوبی نداشت، حالا به نوعی حرف مجیدی را تایید کرده است.

احمد سعادتمند در اینستاگرامش نوشت:

«سلام و درود به همه هواداران باشگاه پرافتخار استقلال، خیلی از عزیزان از من خواستند صحبت کنم، اما در این مقطع منطق این است نمک به زخم استقلال نپاشم. اما این را حتما باید بگویم که خیلی‌ها اعم از خودی و غیرخودی و بی خودی نمی‌خواهند این باشگاه به روز‌های اوجش برسد، کسانی که ستاره را سیاره می‌بینند و …، اما فقط اتحاد و همدلی رمز موفقیت است.»

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: