تیتر امروز

نگرانی اصلی بیماران خاص، اشتغال است
بیماران تالاسمی، هموفیلی و ام‌اس نیاز به حمایت دولت دارند

نگرانی اصلی بیماران خاص، اشتغال است

کانون هموفیلی اعلام کرد ۸۰ تا ۹۰ درصد از ۱۳ هزار بیمار هموفیلی کشور را آقایان تشکیل می‌دهند که اغلب به دلیل معلولیت‌های جسمی قادر به کار کردن نیستند، در صورتی که عموما سرپرست خانواده‌اند. این...
احیای برجام در هاله‌ای از ابهام در دولت رئیسی

احیای برجام در هاله‌ای از ابهام در دولت رئیسی

دولت ابراهیم رئیسی به زودی کار خود را شروع می‌کند، در حالی که هنوز تکلیف پرونده احیای برجام نامشخص است. غرب نگران رویکرد دولت جدید ایران است و اسرائیل نیز در این بین سعی در برهم زدن کل مذاکرات...
مهاجرت کرونا از جنوب به شرق؛ صدای آژیر خطر در مشهد
مردم مشهد در گفتگو با دیدار از وضعیت این شهر گفتند

مهاجرت کرونا از جنوب به شرق؛ صدای آژیر خطر در مشهد

کووید ۱۹ شهر به شهر در خراسان رضوی در حال جولان دادن است و در زمان کوتاه رنگ شهر‌ها را از نارنجی به قرمز تبدیل کرد، تا جاییکه دو روزی است که آتش نشانی شهر مشهد با به صدا در آوردن آژیر خطر مهر...

آخرین وضعیت راه‌های پرتردد/ ترافیک سنگین در محور‌های شمالی

تردد در محور‌های مواصلاتی نسبت به روز گذشته با رشد ۱.۵ درصدی روبرو بوده است. بررسی وضعیت راه‌های کشور نشان می‌دهد تردد در حال حاضر در اکثر محور‌های مواصلاتی باز است و تردد به روال عادی جریان دارد.

کد خبر: ۹۵۲۹۶
۱۲:۲۶ - ۲۰ خرداد ۱۴۰۰

آخرین وضعیت راه‌های پرتردد/ ترافیک سنگین در محور‌های شمالی

دیدارنیوز ـ تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی حاکی از آن است تردد در محور‌های برون شهری نسبت به روز قبل با افزایش ۱.۵ درصدی روبرو بوده است.

بررسی وضعیت محور‌های شمالی نشان می‌دهد ترافیک در محور هراز مسیر (رفت و برگشت) محدوده سه راهی چلاو سنگین است و ترافیک در محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) محددوده‌های سه راهی دیزین، کندوان و، ولی آباد نیمه سنگین گزارش شده است.

لازم به ذکر است ترافیک در حال حاضر در محور‌های فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) روان گزارش شده است.

بررسی وضعیت ترافیکی سایر محور‌های پرتردد حاکی ازآن است که ترافیک در آزدراه کرج-قزوین حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا گلشهر و آزادراه قزوین - کرج محدوده گلشهر و حدفاصل پل فردیس تا پل کلاک سنگین گزارش شده است.

همچنین ترافیکی در محور شهریار - تهران محدوده شهرقدس نیمه سنگین گزارش شده است.

بنابر آخرین گزارش ارائه شده از سوی مرکز مدیریت راه‌های کشور در برخی از محور‌های استان مازندران بارش باران گزارش شده است.

محور‌های مسدود شریانی شهداد – نهبندان و خرم آباد – پلدختر و محور‌های دارای انسداد فصلی شمشک – دیزین، اولنگ – شاهرود و پونل – خلخال گزارش شده است و محور‌های مسدود غیرشریانی رباط پشت بادام – بیاضه و دوآب – بلده است.

منبع: میزان
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: