تیتر امروز

خیز رئیسی برای ریاست؛ همتی و ماموریت غیرممکن!
آخرین صورت‌بندی انتخابات ریاست جمهوری

خیز رئیسی برای ریاست؛ همتی و ماموریت غیرممکن!

فردا انتخابات ریاست جمهوری برگزار خواهد شد و امروز تبلیغات رسمی برای نامزدها ممنوع است. در شبکه‌های اجتماعی اما جدال ادامه دارد. رئیسی به پیروزی نزدیک است و هواداران همتی از سرانجام ماموریت غیرممکن...
مطالبات جامعه مدنی از رئیس‌جمهور آینده
نشست نمایندگان برخی تشکل‌های مدنی

مطالبات جامعه مدنی از رئیس‌جمهور آینده

نمایندگان چند تشکل مدنی با حضور در استدیو دیدار به بیان دیدگاه‌ها و مطالبات خود از رئیس جمهور آینده پرداخته‌اند. فیلم کامل این نشست را در ادامه مشاهده می‌نمایید.
ایرانیان باید رویای جمعی خود را پیدا کنند؛ زیستن بدون رویا مهلک است!
گفتگو با دکتر رضا اکبری نوری

ایرانیان باید رویای جمعی خود را پیدا کنند؛ زیستن بدون رویا مهلک است!

یک روز قبل از انتخابات ریاست جمهوری و در شرایطی که همه منتظر انتخابات فردا هستند؛ با دکتر رضا اکبری نوری از رویای جمعی ایرانیان گفتیم. از اینکه زیستن بدون رویا چقدر برای جامعه ایران مهلک است.

تردد در محور‌های مواصلاتی نسبت به روز گذشته با رشد ۱.۵ درصدی روبرو بوده است. بررسی وضعیت راه‌های کشور نشان می‌دهد تردد در حال حاضر در اکثر محور‌های مواصلاتی باز است و تردد به روال عادی جریان دارد.

کد خبر: ۹۵۲۹۶
۱۲:۲۶ - ۲۰ خرداد ۱۴۰۰

آخرین وضعیت راه‌های پرتردد/ ترافیک سنگین در محور‌های شمالی

دیدارنیوز ـ تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی حاکی از آن است تردد در محور‌های برون شهری نسبت به روز قبل با افزایش ۱.۵ درصدی روبرو بوده است.

بررسی وضعیت محور‌های شمالی نشان می‌دهد ترافیک در محور هراز مسیر (رفت و برگشت) محدوده سه راهی چلاو سنگین است و ترافیک در محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) محددوده‌های سه راهی دیزین، کندوان و، ولی آباد نیمه سنگین گزارش شده است.

لازم به ذکر است ترافیک در حال حاضر در محور‌های فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) روان گزارش شده است.

بررسی وضعیت ترافیکی سایر محور‌های پرتردد حاکی ازآن است که ترافیک در آزدراه کرج-قزوین حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا گلشهر و آزادراه قزوین - کرج محدوده گلشهر و حدفاصل پل فردیس تا پل کلاک سنگین گزارش شده است.

همچنین ترافیکی در محور شهریار - تهران محدوده شهرقدس نیمه سنگین گزارش شده است.

بنابر آخرین گزارش ارائه شده از سوی مرکز مدیریت راه‌های کشور در برخی از محور‌های استان مازندران بارش باران گزارش شده است.

محور‌های مسدود شریانی شهداد – نهبندان و خرم آباد – پلدختر و محور‌های دارای انسداد فصلی شمشک – دیزین، اولنگ – شاهرود و پونل – خلخال گزارش شده است و محور‌های مسدود غیرشریانی رباط پشت بادام – بیاضه و دوآب – بلده است.

منبع: میزان
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: