تیتر امروز

گفتگو با منوچهر متکی؛ وفادار به مواضع رسمی نظام!
«دیپلمات»؛ برنامه اول ـ قسمت دوم

گفتگو با منوچهر متکی؛ وفادار به مواضع رسمی نظام!

«دیپلمات» عنوان برنامه‌ای است از مجموعه رسانه‌ای دیدار که در گفتگو با دیپلمات‌های ایرانی به کندوکاو در ذهنیت و تجربیات و خاطرات آن‌ها می‌پردازد. منوچهر متکی وزیر امور خارجه دولت‌های نهم و دهم...

تردد در محور‌های مواصلاتی نسبت به روز گذشته با رشد ۱.۵ درصدی روبرو بوده است. بررسی وضعیت راه‌های کشور نشان می‌دهد تردد در حال حاضر در اکثر محور‌های مواصلاتی باز است و تردد به روال عادی جریان دارد.

کد خبر: ۹۵۲۹۶
۱۲:۲۶ - ۲۰ خرداد ۱۴۰۰

آخرین وضعیت راه‌های پرتردد/ ترافیک سنگین در محور‌های شمالی

دیدارنیوز ـ تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی حاکی از آن است تردد در محور‌های برون شهری نسبت به روز قبل با افزایش ۱.۵ درصدی روبرو بوده است.

بررسی وضعیت محور‌های شمالی نشان می‌دهد ترافیک در محور هراز مسیر (رفت و برگشت) محدوده سه راهی چلاو سنگین است و ترافیک در محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) محددوده‌های سه راهی دیزین، کندوان و، ولی آباد نیمه سنگین گزارش شده است.

لازم به ذکر است ترافیک در حال حاضر در محور‌های فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) روان گزارش شده است.

بررسی وضعیت ترافیکی سایر محور‌های پرتردد حاکی ازآن است که ترافیک در آزدراه کرج-قزوین حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا گلشهر و آزادراه قزوین - کرج محدوده گلشهر و حدفاصل پل فردیس تا پل کلاک سنگین گزارش شده است.

همچنین ترافیکی در محور شهریار - تهران محدوده شهرقدس نیمه سنگین گزارش شده است.

بنابر آخرین گزارش ارائه شده از سوی مرکز مدیریت راه‌های کشور در برخی از محور‌های استان مازندران بارش باران گزارش شده است.

محور‌های مسدود شریانی شهداد – نهبندان و خرم آباد – پلدختر و محور‌های دارای انسداد فصلی شمشک – دیزین، اولنگ – شاهرود و پونل – خلخال گزارش شده است و محور‌های مسدود غیرشریانی رباط پشت بادام – بیاضه و دوآب – بلده است.

منبع: میزان
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: