تیتر امروز

حجازی، پس از ۴۵ سال در المپیک!
المپیک توکیو (۱۲)

حجازی، پس از ۴۵ سال در المپیک!

شنیدن نام حجازی در بازی فوتبال مصر ـ برزیل در بازی‌های توکیو ۲۰۲۰ یادآور خاطرات آخرین تیم ایران در بازی‌های المپیک ۱۹۷۶ مونترال بود.
کرونا و دولت دوازدهم؛ هزار وعده خوبان....

کرونا و دولت دوازدهم؛ هزار وعده خوبان....

حسن روحانی و وزیر بهداشت پرحاشیه‌اش از ابتدای پاندمی کرونا چه وعده‌هایی دادند و آیا دولت توانست در مهار و مدیریت این فاجعه بزرگ موفق عمل کند؟ گزارش نسرین نیکنام نگاهی دارد به این ماجرا....

لیست خرید پرسپولیس در تابستان لو رفت

با توجه به جدایی قطعی محمدحسین کنعانی زادگان از پرسپولیس، یحیی گل محمدی قصد جذب دو مدافع میانی را در تابستان دارد.

کد خبر: ۹۵۲۵۲
۱۸:۲۹ - ۱۹ خرداد ۱۴۰۰

دیدارنیوز ـ آنطور که شنیدیم سرمربی پرسپولیس قصد دارد در نقل و انتقالات تابستانی دو مدافع میانی را به خدمت بگیرد.

پس از جدایی شجاع خلیل‌زاده و محمد نادری مدافعان فصل گذشته قرمز‌ها از جمع شاگردان یحیی گل محمدی، باشگاه پرسپولیس در صدد جذب یک مدافع بود و کادرفنی این تیم سراغ گزینه‌های مختلفی رفت، اما هر کدام به دلایلی نتوانستند به پرسپولیس بیایند. بعضی‌ها شروط غیر معقولی داشتند، بعضی‌ها پول زیادی می‌خواستند و تعدادی از این گزینه‌های مدنظر پرسپولیسی نتوانستند از باشگاه فعلی شان رضایتنامه بگیرند به همین دلیل فرصت پرسپولیسی شدن را از دست دادند.


بیشتر بخوانید: بزرگترین بمب نقل و انتقالات لیگ در آستانه انفجاردر نقل و انتقالات زمستانی پرسپولیس باز هم نیاز جدی به جذب یک مدافع میانی داشت و آن‌ها بالاخره موفق شدند فرشاد فرجی را از پدیده به خدمت بگیرند.

درحالیکه هنوز ۷ هفته به پایان این فصل لیگ برتر باقی مانده خیلی از تیم‌ها فعالیت‌های نقل و انتقالاتی خود را شروع کرده اند.

سیدجلال حسینی بدون شک یکی از بهترین‌های پرسپولیس در این فصل بود و توانست در کنار عملکرد دفاعی موفق چند گل بسیار حساس را در بازی‌های لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا به ثمر برساند. با وجود درخشش سید جلال در ۳۹ سالگی کادر فنی پرسپولیس معتقد است او باید در بعضی از بازی‌های پرسپولیس استراحت کند و فقط در دیدار‌های مهم به میدان برود.


بیشتر بخوانید: فرهاد مجیدی سرمربیگری استقلال را واگذار کرد + عکسزوج خط دفاعی سید جلال، محمد حسین کنعانی زادگان مدافع ملی پوش پرسپولیس است. قرارداد کنعانی زادگان در پایان فصل به اتمام می‌رسد و به نظر می‌رسد این بازیکن با جدایی از جمع سرخ پوشان راهی لیگ ستارگان قطر خواهد شد. به این ترتیب اولویت یحیی گل محمدی در نقل و انتقالات تابستانی جذب مدافع میانی خواهد بود و سرمربی سرخ پوشان قصد دارد برای فصل بعد ۲ مدافع وسط جذب کند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: