تیتر امروز

شمارش معکوس برای احیای برجام

شمارش معکوس برای احیای برجام

هیئت‌های مذاکره‌کننده برجام به پایتخت‌های خود برگشته‌اند. این قرارداد پرماجرا هفته‌های پرنوسانی در پیش دارد، اما صدای احیای آن بلندتر از هر زمان دیگری به گوش می‌رسد. برجام حتی قبل از آن که روحانی...
محیط‌بانان و جان‌هایی که بی‌رحمانه گرفته می‌شود
امروز روز ملی محیط‌بان است

محیط‌بانان و جان‌هایی که بی‌رحمانه گرفته می‌شود

احراز درجه جانبازی و شهادت، تعیین شغل محیط‌بانی به عنوان شغل سخت و زیان آور و بازنشستگی با ۲۰ سال سابقه، کمبود نیروی محیط‌بانی، افزایش حقوق و دستمزدها، افزایش ناوگان و تجهیزات محیط‌بانی، کم کردن...
تابلو بورس

در هفته‌ای که وعده‌های انتخاباتی کاندیدا‌ها به اوج رسیده و وعده بهبود شرایط بورس و تشکیل صندوق بیمه ضرر و زیان برای سهامداران هم داده شده است، شاخص‌های بورس و فرابورس با ریزش همراه بودند.

کد خبر: ۹۵۱۶۴
۱۳:۲۷ - ۱۹ خرداد ۱۴۰۰

تابلو بورس شاخص کل بورس فرابورس اوراق بهادر هم وزن

دیدارنیوز ـ سرویس اقتصادی: در پایان روز معاملاتی امروز، ۱۹ خرداد، شاخص کل بورس، شاخص کل هم‌وزن و شاخص فرابورس روندی نزولی داشتند. شاخص کل اوراق بهادار ۰.۷۶ درصد نزول کرد و ۸ هزار و ۸۲۳ واحد کاهش داشت و بر روی ارتفاع یک میلیون و ۱۵۱ هزار و ۸۴۱ ایستاد. شاخص هم‌وزن هم با کاهش ۳ هزار و ۲۰۲ واحدی بر روی ۳۸۰ هزار و ۷۴۷ ایستاد.

هفت نمادی که بیشترین تأثیر را بر شاخص کل بورس گذاشتند عبارتند از: «فملی»، «فولاد»، «شستا»، «خودرو»، «وغدیر»، «کچاد» و «شتران». شش نماد از این هفت نماد منفی بودند.

نماد‌های «غکورش»، «برکت»، «خودرو»، «خساپا»، «خگستر»، «اپال» و «غزر» در گروه پرتراکنش‌های بورس و نماد‌های «چخزر»، «شاروم»، «کزغال»، «کرمان»، «وپویا»، «غگیلا» و «زبینا» در گروه پرتراکنش‌های فرابورس قرار گرفتند.

آخرین قیمت ۴۰ نماد حداقل یک درصد نسبت به قیمت روز قبل آن‌ها افزایش یافته و ۲۸۵ نماد با کاهش بیش از یک درصدی قیمت همراه بوده‌اند.

حقیقی‌ها امروز در حدود ۴۳۰ میلیارد تومان نقدینگی از بازار خارج کردند. ارزش کل معاملات خرد بورس و فرابورس نیز در مجموع به سه هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان رسید.

شاخص کل فرابورس نیز با روندی نزولی، ۱۷۵ واحد ریزش داشت و بر روی ۱۷ هزار و ۴۸۴ ایستاد. نماد‌های تأثیرگذار فرابورس عبارت بودند از «سمگا»، «بنو»، «غصینو»، «آریا»، «زاگرس»، «دماوند» و «ذوب».

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: