تیتر امروز

شمارش معکوس برای احیای برجام

شمارش معکوس برای احیای برجام

هیئت‌های مذاکره‌کننده برجام به پایتخت‌های خود برگشته‌اند. این قرارداد پرماجرا هفته‌های پرنوسانی در پیش دارد، اما صدای احیای آن بلندتر از هر زمان دیگری به گوش می‌رسد. برجام حتی قبل از آن که روحانی...
محیط‌بانان و جان‌هایی که بی‌رحمانه گرفته می‌شود
امروز روز ملی محیط‌بان است

محیط‌بانان و جان‌هایی که بی‌رحمانه گرفته می‌شود

احراز درجه جانبازی و شهادت، تعیین شغل محیط‌بانی به عنوان شغل سخت و زیان آور و بازنشستگی با ۲۰ سال سابقه، کمبود نیروی محیط‌بانی، افزایش حقوق و دستمزدها، افزایش ناوگان و تجهیزات محیط‌بانی، کم کردن...

رئیس ستاد انتخابات استان تهران از اعلام همکاری کامل ستاد انتخابات استان تهران با ستادهای تبلیغاتی کاندیداهای ریاست جمهوری خبر داد.

کد خبر: ۹۵۱۴۴
۱۲:۴۸ - ۱۹ خرداد ۱۴۰۰

فرمانداری‌ها می‌توانند برای صدور مجوز تجمعات تبلیغاتی اقدام کنند

دیدارنیوز - شکرالله حسن بیگی رئیس ستاد انتخابات استان تهران در پاسخ به این سوال که آیا مجوزی برای تجمعات تبلیغاتی کاندیداها صادر می شود یا خیر گفت: ستادهای تبلیغات کاندیداها با هماهنگی فرمانداری ها می توانند نسبت به درخواست مجوز تجمعات تبلیغاتی اقدام کنند.

وی در خصوص استفاده از سالن های ورزشی و ورزشگاه ها برای حضور هواداران با هدف تبلیغات انتخاباتی تصریح کرد: ستاد انتخابات استان تهران همه نوع همکاری با ستادهای انتخاباتی برای در اختیار گذاشتن فضای لازم برای تبلیغات کاندیداها دارد و ستادها می توانند برای استفاده از ۳۰ درصد فضای ورزشگاه ها و رعایت پروتکل های بهداشتی، درخواست خود را اعلام کنند.

حسن بیگی در پایان از ستادهای انتخاباتی کاندیداهای ریاست جمهوری خواست ضمن معرفی رئیس ستاد انتخاباتی استان تهران، شماره های تماس ارتباطی ستاد ها را به شماره فکس ۸۴۶۹۳۹۴۲  (ستاد انتخابات استان تهران ) ارسال نمایند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: