تیتر امروز

گفتگو با احمد زیدآبادی؛ تئورسین «هیچ کاری نکردن» یا منتقد راهبردهای تکراری؟
«تنگنا» برنامه ششم ـ قسمت دوم

گفتگو با احمد زیدآبادی؛ تئورسین «هیچ کاری نکردن» یا منتقد راهبردهای تکراری؟

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. احمد زیدآبادی میهمان ششمین برنامه تنگنا بوده است.

محین رضایی میرقائد نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: به خودم نمره عالی می‌دهم.

کد خبر: ۹۵۱۱۶
۱۲:۰۱ - ۱۹ خرداد ۱۴۰۰

پس از مناظره دوم؛ نمره عالی به خود می‌دهم

دیدارنیوز - آقای محسن رضایی در مصاحبه خود پس از برگزاری دومین دور مناظره انتخاباتی ریاست جمهوری در پاسخ به سوال خبرنگار رسانه ملی مبنی بر تاثیر برگزاری مناظره انتخاباتی بر آراء مردمی افزود: این مناظره از مناظره قبلی بهتر بود، مقداری فضا آرام‌تر و طبیعی‌تر بود و ما بهتر توانستیم حرف‌های اصلی خود را بزنیم همانطور که عرض کردم دولت ما دولت اقدام و تحول است، اما باید جراحی‌های بزرگی برای آرامش و پیشرفت و شادمانی ملت ایران انجام دهیم که برنامه این اقدامات هم کاملاً آماده است.

وی گفت: از آنجا که میان من و نظام و سایر مسئولان اعتماد خوبی وجود دارد، می‌توانم دست به تغییرات و تحولات اساسی بزنم و برخلاف دولت‌های قبلی که شعار می‌دادند و نتوانستند، اما من برای خودم مانعی در راه رسیدن به این تحولات نمی‌بینم.
 آقای رضایی گفت: امیدوارم که مردم به من اعتماد کنند، اما این را بدانند که آنچه برای من مهم است این است که به صحنه بیایند و رای بدهند و ان شاءالله ثابت کنند که ایران همیشه زنده است.

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ادامه داد: من به خودم نمره عالی می‌دهم به نظر من این مناظره بسیار خوب بود و من توانستم حرف‌های اصلی خود را بزنم به این خاطر من به خودم نمره عالی می‌دهم، اما مسئله مهم مناظره سوم است ان شاءالله در آن مناظره خواهیم دید که این دو مناظره کامل‌تر خواهد شد.

آقای رضایی گفت: برنامه دولت ما برای آفریقا هم در خصوص مسائل سرمایه گذاری‌های مشترک معدنی خواهد بود و هم در زمین‌های کشاورزی فراسرزمینی خواهد بود از آنجا که ما می‌خواهیم ایران را کانون و هاب غذای ۵۰۰ میلیونی کنیم نیاز به زمین و آب بیشتری داریم.

 وی افزود: این امکان در آفریقا وجود دارد در حال حاضر هم ما بعد از آمریکا و اروپا بیشتر ایرانیان را در آفریقا داریم و ۵۰۰ هزار نفر ایرانی در آفریقا زندگی می‌کنند.

منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: