تیتر امروز

قلب زاگرس در آتش؛ تنها اشک‌ باقی مانده است!
آتش سوزی سریالی جنگل‌های ایران ادامه دارد

قلب زاگرس در آتش؛ تنها اشک‌ باقی مانده است!

این گزارش تکراری است. زاگرس در آتش است و صدها تن با دست خالی برای خاموش کردن آن می‌کوشند. زاگرس در آتش است و گویی برای زاگرس هم مانند همه ما تنها اشک باقی مانده است.

رئیس کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها تاکید کرد: تهمت زدن به سایر نامزدها و تخریب دیگران به منظور فرار از ارائه برنامه در فضای مناظرات قابل قبول نیست.

کد خبر: ۹۴۸۷۷
۰۹:۰۳ - ۱۸ خرداد ۱۴۰۰

جوکار: نامزدها از توهین به یکدیگر در مناظرات بپرهیزند

دیدارنیوز - محمدصالح جوکار با اشاره به نقاط ضعف اولین مناظره انتخاباتی بین کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری، بیان کرد: آنچه که نامزدها بایستی در مناظرات انتخاباتی ارائه کنند، برنامه ای کارشناسی شده و راهکارهایی برای حل مشکلات امروز کشور است. اما متاسفانه در اولین مناظره انتخابات ریاست جمهوری برخی از نامزدها رعایت شئونات دیگران را نکرده و تهمت های ناروایی به سایر کاندیداها نسبت دادند.

نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تهمت زدن به سایر نامزدها و تخریب دیگران به منظور فرار از ارائه برنامه قابل قبول نیست، اظهار کرد: برخی از نامزدها از آنجا که برنامه ندارند به دنبال فرافکنی و تهمت زدن به دیگران هستند. در فضای مناظره ضمن اینکه رفاقت باید حاکم باشد هر یک از کاندیداها باید برنامه ها و راهکارهای خود را برای حل مشکلات مردم به ویژه در حوزه اقتصاد و اشتغال ارائه کنند.

جوکار در پایان تصریح کرد: نامزدها باید از ایجاد فضای دو قطبی و توهین به یکدیگر در مناظرات پرهیز کنند. متاسفانه در مناظره اول برخی از نامزدها از چارچوب اخلاق و شئونات خارج شدند و به سایر نامزدها توهین کردند. امیدواریم در مناظره دوم دیگر این اتفاق تکرار نشود.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: