تیتر امروز

گفتگو با احمد زیدآبادی؛ تئورسین «هیچ کاری نکردن» یا منتقد راهبردهای تکراری؟
«تنگنا» برنامه ششم ـ قسمت دوم

گفتگو با احمد زیدآبادی؛ تئورسین «هیچ کاری نکردن» یا منتقد راهبردهای تکراری؟

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. احمد زیدآبادی میهمان ششمین برنامه تنگنا بوده است.

سرمربی تیم ملی آلمان پس از پیروزی پر گل در آخرین دیدار تدارکاتی پیش از آغاز یورو ۲۰۲۰ از شاگردانش خواست با تمام توان یورو را شروع کنند.

کد خبر: ۹۴۸۶۹
۰۸:۴۷ - ۱۸ خرداد ۱۴۰۰

لوو: با همین قدرت باید یورو ۲۰۲۰ را شروع کنیم

دیدارنیوز - به نقل از بیلد، تیم ملی آلمان موفق شد در آخرین دیدار دوستانه‌اش پیش از شروع رقابت های یورو ۲۰۲۰، با نتیجه ۷-۱ لتونی را شکست بدهد تا با روحیه بالا به استقبال شروع یورو برود. 

یواخیم لوو سرمربی تیم ملی آلمان بعد از این دیدار گفت: بیشتر اوقات من از عملکرد تیم بسیار راضی بودم. ما بسیاری از دقایق بازی برابر لتونی عملکرد خوبی داشتیم و توانستیم ریتم خوبی را اجرا کنیم و گلهای زیادی را نیز به ثمر رساندیم. البته باید بیشتر هوشیار بود چون حضور در یورو و بازی با تیم های قدرتمند و پرانگیزه می تواند شرایط را سخت کند. علاوه بر این، ما در استفاده از موقعیت های گلزنی خود بسیار قاطع بودیم. 

او در ادامه گفت:‌ این آزمون مهمی برای ما بود. من هنوز نمی دانم چه کسانی در بازی با فرانسه در ترکیب اصلی خواهند بود اما قطعاً بیشتر بازیکنانی را که امروز بازی کرده اند خواهیم دید. بازی با قهرمان جهان در اولین بازی قطعا چالش زیادی دارد و خیلی سخت است ولی تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا در خانه بهترین عملکرد را مقابل فرانسه داشته باشیم.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: