تیتر امروز

تراژدی دریاچه ارومیه؛ احتضار طولانی و دردناک!

تراژدی دریاچه ارومیه؛ احتضار طولانی و دردناک!

برداشت بی‌رویه از آب‌های زیرزمینی و حفر چاه‌های غیر مجاز در اطراف دریاچه ارومیه با پیشنهاد رئیس دولت نهم و دهم حیات این دریاچه را به خطر انداخت اما در طول سال‌های گذشته بر این دریاچه چه گذشت؟
اخراج اسکوچیچ، پوست خربزه زیر پای فوتبال ایران!
هشدار به کسانی که به دنبال تغییر سرمربی تیم ملی‌اند

اخراج اسکوچیچ، پوست خربزه زیر پای فوتبال ایران!

در فاصله کمی از موفقیت تیم ملی در منامه، انتشار برخی اخبار در مورد پایان کار اسکوچیچ و آوردن یک مربی نامدار، قطعا مثل یک خنجر از پشت برای فوتبال ایران خواهد بود.

شهاب‌الدین عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال می‌گوید لطف الهی باعث برد تیم‌ملی ایران مقابل بحرین شد.

کد خبر: ۹۴۸۵۸
۰۸:۲۵ - ۱۸ خرداد ۱۴۰۰

عزیزی خادم: برد مقابل بحرین، مهم‌ترین و سخت‌ترین برد تیم‌ملی بود

دیدارنیوز - شهاب‌الدین عزیزی خادم، رئیس فدراسیون فوتبال پس از برد تیم‌ملی مقابل بحرین اظهار کرد: هم‌دلی و همکاری بازیکنان و کادر تیم‌ملی و فدراسیون باعث این برد شد. با وجود بعضی برخوردها در داخل و خارج از ایران که راضی به پیروزی تیم‌ملی نبودند، توانستیم به پیروزی برسیم. آنچه مهم بود خوشحالی مردم ایران بود. با وجود این که میزبانی از ما گرفته شده بود به لطف الهی برای اولین بار در بحرین به پیروزی رسیدیم. این لطف حضرت حق بود.

او افزود: این تیم یکی از همدل‌ترین تیم‌های تاریخ است و امیدوارم با این انسجام، بازی‌های بعدی را هم ببریم و با وجود تمام مشکلات مالی که مردم با آن درگیر هستند، آن‌ها را خوشحال کنیم. جا دارد از سلطانی‌فر و نوبخت تشکر کنم که در روزهای سخت کنار ما بودند. همچنین آقای علی عسگری و فروغی که در کنار ما بودند. من این عزیزان را یک بار بیشتر ندیدم ولی دیدم که در کنار تیم‌ملی هستند. امیدوارم بتوانیم از گروه صعود کنیم.

رئیس فدراسیون فوتبال در پایان گفت: این برد به لحاظ تاریخی یکی از مهم‌ترین و سخت‌ترین بردهای ملی ایران بود. ضمن این که ما میزبانی را مقابل بحرین از دست داده بودیم. ما ناخواسته به زمینی که باخته بودیم، برگشته بودیم. ۲۰ سال بود که نتوانسته بودیم پیروز شویم و به نظرم این برد لطف الهی بود. هر نتیجه‌ای غیر این رخ می‌داد، کار ما سخت می‌شد و احتمالا ما در مقدماتی حذف می‌شدیم و ضمن از دست دادن جام جهانی، جام ملت‌ها را هم از دست می‌دادیم.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: