تیتر امروز

مردم در راه شمال، کرونا در راه جنوب!

مردم در راه شمال، کرونا در راه جنوب!

بعد از انتشار خبر‌های جسته گریخته درباره توزیع واکسن کرونا و آشفتگی در مراکز واکسیناسیون که مسئول تزریق دوز دوم هستند، مهمترین خبر این روز‌ها اوج گیری کرونا در استان‌های جنوبی است...

محمد حسین، بازیکن پیشین تیم ملی بحرین : سطح فنی فوتبال ایران سقوط کرده است ؛ اکنون شاهد نام‌های برجسته در ترکیب ایران نیستیم

کد خبر: ۹۴۸۳۸
۱۵:۴۸ - ۱۷ خرداد ۱۴۰۰

توهین بی شرمانه پیشکسوت تیم ملی بحرین به فوتبال ایران

دیدارنیوز - محمد حسین بازیکن تیم ملی بحرین عنوان کرد نام برجسته‌ای در ترکیب ایران نیست!
محمد حسین به البلاد پرس بحرین گفت:
بازیکنان بحرین امروز باید با اعتماد به نفس وارد بازی با ایران شوند که در این صورت پیروزی با اتحادشان به دست خواهد آمد. به ویژه اینکه در بازی رفت هم یک بر صفر پیروز شدند.

این بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال بحرین ادامه داد:
از نظر روانی بازیکنان بحرین نباید ترس داشته باشند و با اعتماد به نفس کاملی وارد میدان شوند. البته آنها باید مراقب توپ‌های ضربدری، کرنر و ضربه‌های ایستگاهی ایران باشند، زیرا در این بخش‌ها ایرانی‌ها تسلط دارند. آنها در دفاع و ضد حمله مهارت دارند. این استراتژی تیم ملی فوتبال ایران و تیم‌هایش است.

محمد حسین درباره اختلاف تیم کنونی و سابق ایران گفت:
سطح فنی تیم ملی فوتبال ایران همانند تمام تیم‌های آسیایی سقوط کرده است. در گذشته ۱۱ بازیکن ایران در لیگ‌های اروپایی بازی می‌کردند اما اکنون شاهد نام‌های برجسته در ترکیب ایران نیستیم. پیروزی در بازی امروز برابر ایران مهم است و کلید ۸۰ درصد صعود خواهد بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی : ۰
غیر قابل انتشار : ۰
محمد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۸
0
6
وقتی بحرین داره حرف از سطح فوتبال میزنه خندم میگیره شما کی آدم شدید!!!؟؟؟