تیتر امروز

یورو، آزمایشگاه فوتبال اروپا!
جام ملت‌های اروپا، میراث یک رویا

یورو، آزمایشگاه فوتبال اروپا!

بیش از ۶۰ سال از برگزاری نخستین دوره مسابقات فوتبال جام ملت‌های اروپا ملقب به «یورو» گذشته و نگاهی به این دوره تاریخی نکات جالبی را برای طرفداران فوتبال آشکار می‌کند.
احیای برجام در مسیری سنگلاخ و طولانی
از چشم جهان (۱)

احیای برجام در مسیری سنگلاخ و طولانی

از چشم جهان عنوان ستون ثابت حمیدرضا بابایی روزنامه‌نگار و کارشناس مسائل بین‌الملل است که در آن به ترجمه و تحلیل مسائل حوزه بین‌الملل به خصوص از نگاه رسانه‌های دیگر کشورها می‌پردازد. اولین شماره...

زنده‌یاد علی انصاریان چهار ماه پس از آنکه در جدال با کرونا جان به جان‌آفرین تسلیم کرد، برای بازی در فیلم «کولبرف» برنده جایزه بهترین بازیگر از یک جشنواره بین‌المللی شد.

کد خبر: ۹۴۶۲۰
۱۱:۵۹ - ۱۶ خرداد ۱۴۰۰

جایزه بین‌المللی بازیگری برای علی انصاریان

دیدارنیوز ـ مرحوم انصاریان که پس از کنار گذاشتن فوتبال رو به سینما و بازیگری آورده بود، سرانجام با «کولبرف» به کارگردانی میلاد منصوری در جشنواره وی. آی. زد بلغارستان جایزه بهترین بازیگر مرد را برد تا یکی از معدود بازیگران تاریخ سینما لقب بگیرد که پس از مرگ برنده جایزه می‌شود.

جایزه بین‌المللی بازیگری برای علی انصاریان چهار ماه پس از وداع تلخ

مهدی رضایی هم برای «کولبرف» جایزه بهترین فیلمبرداری را از آن خود کرد تا نخستین تجربه کارگردانی منصوری در اولین حضور بین‌المللی با دستان پر از بلغارستان به ایران بازگردد. سازمان‌دهندگان جشنواره وی. آی. زد به دلیل شرایط سختگیرانه ناشی از شیوع کرونا جوایز برگزیدگان را مجازی اهدا کردند.
کد خبر

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: