تیتر امروز

جدال وزارت بهداشت و سازمان نظام پزشکی!
برگی از تاریخ تعلل در واردات واکسن

جدال وزارت بهداشت و سازمان نظام پزشکی!

در بحبوحه بحران کرونا سازمان نظام پزشکی برای واردات واکسن کرونا اعلام آمادگی کرد. این کار با استقبال وزارت بهداشت مواجه نشد و یک کشمکش رسانه‌ای حول آن شکل گرفت. اما ماجرا چه بود؟
از ورود به بلوک شرق جدید تا برگ چانه‌زنی با غرب
عضویت ایران در شانگهای

از ورود به بلوک شرق جدید تا برگ چانه‌زنی با غرب

عضویت ایران در سازمان همکاری‌های شانگهای با سر و صدای رسانه‌ای بسیاری همراه بوده است؟ آیا این رخداد نشان از ورود رسمی ایران به یک بلوک جهانی جدید دارد یا تنها اقدامی برای موازنه قدرت با غرب در...

چراغ سبز گلر کروات پرسپولیس برای بازگشت به ایران

رادوشویچ به عنوان باسابقه‌ترین خارجی تیم پرسپولیس اردوی سرخ‌ها را ترک کرده، اما جدایی‌اش از این نظر اهمیت دارد که پرسپولیس تا پایان فصل دروازه‌بان ذخیره نخواهد داشت.

کد خبر: ۹۴۴۸۰
۱۳:۴۶ - ۱۴ خرداد ۱۴۰۰

بوژیدار رادوشویچ  چراغ سبز گلر کروات پرسپولیس برای بازگشت به ایران

دیدارنیوز ـ دو روز پیش وب‌سایت‌های ورزشی کرواسی اعلام کردند که بوژیدار رادوشویچ قراردادش با پرسپولیس را فسخ کرده و ساعتی بعد او این خبر را تایید کرد.

این در حالی است که حالا طرفداران مدیریت باشگاه پرسپولیس با تکذیب این خبر از منابع داخل باشگاه می‌گویند که بوژیدار به پرسپولیس بازخواهد گشت.

رادوشویچ به عنوان باسابقه‌ترین خارجی تیم پرسپولیس اردوی سرخ‌ها را ترک کرده، اما جدایی‌اش از این نظر اهمیت دارد که پرسپولیس تا پایان فصل دروازه‌بان ذخیره نخواهد داشت.

* چرا با پرسپولیس فسخ قرارداد کردی؟

فسخ قرارداد من پس از شش ماه بی احترامی توامان از سوی مدیرعامل و معاون باشگاه پرسپولیس بود.

* یعنی آقای شکوری و سمیعی؟

بله. البته من نمی‌خواهم درباره آن‌ها صحبت کنم و هیچ نظری درباره‌شان ندارم. فقط این را می‌گویم که به من بی احترامی کردند.

* اما در فضای مجازی برخی از هواداران پرسپولیس تو را متهم به عملی غیراخلاقی کرده‌اند.

انتظار این را داشتم. وقتی با آن‌ها صحبت کردم به من گفتند که اگر جدا شوی، ما می‌دانیم چطور این خبر را در فضای مجازی مدیریت کنیم که آسیبی به ما نرسد.

* اما هواداران مدیریت باشگاه می‌گویند که تو فسخ نکرده‌ای.

این حرف عجیبی است، من اقدام به فسخ قراردادم کردم و، چون دریافتی‌ام بسیار پایین بود، این حرکت به صورت قانونی انجام شد. نمی‌دانم چطور این حرف‌ها را می‌زنند.

* منظورشان این است که تو در حال بازار گرمی هستی.

من در تمام این سال‌ها می‌توانستم قراردادم را فسخ کنم و از پرسپولیس جدا شوم، اما این کار را انجام ندادم. در تمام این مدت دریافتی من کمتر از دیگر بازیکنان بود، من هیچ موقع اعتراضی نداشتم و با این که ۸۷۶۵ بار می‌توانستم فسخ کنم، اما این کار را نکردم. حالا میگویید بازارگرمی؟ هواداران واقعی پرسپولیس رفتار من را دیده‌اند.

* ممکن است به فیفا شکایت کنی؟

بله هرچیزی ممکن است. من خوش‌بینانه نگاه می‌کنم و می‌گویم که باشگاه پرسپولیس می‌تواند مشکل را حل کند. البته اگر بخواهد! اما من احساس می‌کنم که آن‌ها منتظر جدایی من بودند.

* یعنی فکر می‌کنی الان خوشحالند؟

به آن‌ها پیام دادم و گفتم الان خوشحالید که من فسخ قرارداد کردم؟ گفتند نه ما به تو نیاز داریم. گفتم اگر نیاز دارید چرا جواب من را قبل از این نمی‌دادید؟ چرا هیچ وقت تلاش نکردید مشکل من حل شود؟ قرار بود ماه مارچ به من پرداختی داشته باشید، الان ماه ژوئن است!

* آیا مشکلات مالی دلیل اصلی جدایی ات بود؟

من فقط احترام می‌خواستم، همین. اما لطفاً درک کنید که فوتبال تنها راه من برای محافظت از خانواده‌ام است. یک عده نباید فکر کنند که از هواداران، مربیان و بازیکنان پرسپولیس بزرگتر هستند.

* ممکن نیست دیگر به پرسپولیس برگردی؟

من همیشه گفتم و حالا هم میگویم. در ایران فقط برای پرسپولیس بازی می‌کنم، من هوادار پرسپولیس هستم و این پنج سال برایم بسیار لذت بخش بود. واقعا پنج سال رویایی بود.

* درباره مربیانت چه دیدگاهی داری؟

من سه مربی مختلف را در پنج سال دیدم و باید بگویم که از همه آن‌ها چیز‌هایی را یاد گرفتم. تشکر ویژه دارم از برانکو ایوانکوویچ و البته گابریل کالدرون و آقا یحیی.

* چه صحبتی با هواداران داری؟

مطمئنم هواداران واقعی پرسپولیس تصمیم من را درک می‌کنند. همه هواداران می‌دانند که در این چند سال من متعهد به پرسپولیس بودم، حتی با این که برخی از مدیران باشگاه رفتار خوبی با من نداشتند... من سعی کردم ۱۰۰٪ حرفه‌ای باشم و هر موقع که لازم است بدرخشم. همیشه از علیرضا بیرانوند و حامد لک حمایت کردم و با پیروزی‌های پرسپولیس خوشحال بودم و از شکست هایش ناراحت. از همه هواداران متشکرم و باید بدانیم که پرسپولیس از هرکسی بزرگتر است.

منبع: ورزش 3
برچسب ها: پرسپولیس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر