تیتر امروز

اخراج اسکوچیچ، پوست خربزه زیر پای فوتبال ایران!
هشدار به کسانی که به دنبال تغییر سرمربی تیم ملی‌اند

اخراج اسکوچیچ، پوست خربزه زیر پای فوتبال ایران!

در فاصله کمی از موفقیت تیم ملی در منامه، انتشار برخی اخبار در مورد پایان کار اسکوچیچ و آوردن یک مربی نامدار، قطعا مثل یک خنجر از پشت برای فوتبال ایران خواهد بود.
کارشناسان سیاسی و شگفتی‌های انتخابات ۱۴۰۰
برد قاطع رئیسی، گستردگی آرا باطله و شکست سنگین اصلاح‌طلبان

کارشناسان سیاسی و شگفتی‌های انتخابات ۱۴۰۰

ابراهیم رئیسی هشتمین رئیس جمهوری ایران شد. اما این‌بار آمار آرای باطله و سفید انتخابات ریاست جمهوری شگفتی آفریده است. از طرف دیگر رای عبدالناصر همتی نیز بسیاری از اصلاح طلبان را شوکه کرده است.

به دنبال مثبت شدن تست کرونای یکی از عوامل تولید، فیلمبرداری «ماموریت غیرممکن ۷»، یک‌بار دیگر متوقف شد.

کد خبر: ۹۴۴۷۹
۱۳:۴۲ - ۱۴ خرداد ۱۴۰۰

«ماموریت غیرممکن» با بازی تام کروز

دیدارنیوز ـ به گزارش ورایتی، جدیدترین فیلم «ماموریت غیرممکن» با بازی تام کروز که در حال فیلمبرداری در بریتانیا است، به دلیل تست مثبت یکی از گروه کارکنان متوقف شد.

سخنگوی پارامونت و اسکای دنس تایید کرد که تولید این پروژه از ۱۴ ژوئن (۲۴ خرداد) دوباره از سر گرفته می‌شود.

در بیانیه این کمپانی آمده است: «به دلیل مشاهده جواب مثبت در آزمایش کرونا، تولید این فیلم را به طور موقت تا ۱۴ ژوئن متوقف کردیم. تمامی پروتکل‌های ایمنی را دنبال می‌کنیم و بر وضعیت کار تولید نظارت کامل داریم.»

مانند بیشتر تولیدات بزرگ هالیوودی، تولید «ماموریت غیرممکن ۷» نیز برای رسیدن به پرده نقره‌ای با مسیر سختی روبه رو شده است. این فیلم نخستین بار در فوریه ۲۰۲۰ و در حالی که تنها چند روز با شروع فیلمبرداری‌اش در ونیز فاصله داشت، مجبور شد تا کار تولید را متوقف کند. در نهایت پس از چند بار تلاش ناموفق، فیلمبرداری این فیلم از پاییز گذشته شروع شد، اما در ماه اکتبر با مثبت شدن تست ۱۲ نفر از عوامل تولید در ایتالیا، کار متوقف شد. در دسامبر هم ضبط و پخش صدای داد و فریاد کروز که عوامل تولید را به دلیل نقض پروتکل‌های بهداشتی شماتت و تهدید می‌کرد، خبرساز شد.

فیلم هفتم از مجموعه «ماموریت غیرممکن» را کریستوفر مک‌کوری کارگردانی می‌کند. وی پیش از این، «ملت سرکش» و «فال‌اوت» از این مجموعه را کارگردانی کرده و قرار است برای فیلم هشتم نیز روی صندلی کارگردانی فیلم بنشیند.

منبع: مهر
برچسب ها: سینمای جهان
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: