تیتر امروز

یورو، آزمایشگاه فوتبال اروپا!
جام ملت‌های اروپا، میراث یک رویا

یورو، آزمایشگاه فوتبال اروپا!

بیش از ۶۰ سال از برگزاری نخستین دوره مسابقات فوتبال جام ملت‌های اروپا ملقب به «یورو» گذشته و نگاهی به این دوره تاریخی نکات جالبی را برای طرفداران فوتبال آشکار می‌کند.
احیای برجام در مسیری سنگلاخ و طولانی
از چشم جهان (۱)

احیای برجام در مسیری سنگلاخ و طولانی

از چشم جهان عنوان ستون ثابت حمیدرضا بابایی روزنامه‌نگار و کارشناس مسائل بین‌الملل است که در آن به ترجمه و تحلیل مسائل حوزه بین‌الملل به خصوص از نگاه رسانه‌های دیگر کشورها می‌پردازد. اولین شماره...

مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان گفت: هم استانی‌های عزیز می‌توانند با معرفی مراکز رمز ارز غیرمجاز طبق دستورالعمل تا سقف ۲۰ میلیون تومان از پاداش در نظر گرفته شده در این بخش بهره‌مند شوند.

کد خبر: ۹۴۴۵۳
۱۲:۰۲ - ۱۴ خرداد ۱۴۰۰

۲۰میلیون تومان برای معرفی کنندگان مراکز غیرمجاز رمز ارز

دیدارنیوز ـ مجید رضوانی روز جمعه در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: تاکنون بیش‌از ۴۸۰ دستگاه ماینر از ۲۲ مرکز غیر مجاز استخراج رمز ارز در سطح سیستان و بلوچستان کشف و ضبط شده است.

وی ادامه داد: شب گذشته با تلاش نیرو‌های امور توزیع برق ناحیه یک و دو زاهدان و با همکاری دادیار حقوق عامه دادسرای عمومی و انقلاب و پرسنل انتظامی این شهر جند روز گذشته ۶ دستگاه تولید رمز ارز غیرمجاز در زاهدان کشف شد.

مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به اولویت تامین برق منازل و مراکز درمانی، کشف و ضبط مراکز تولید رمز ارز از برنامه‌های مهم شرکت توزیع نیروی برق استان است.

وی اظهارداشت: هم استانی‌های عزیز می‌توانند با معرفی مراکز غیر مجاز رمز ارز، در پایداری شبکه برق خانگی و مراکز درمانی همراهی کنند.

هر دستگاه ماینر معادل ۲.۵ کیلووات ساعت برق یعنی معادل یک دستگاه کولر گازی ۲۴ هزار مصرف برق دارد که این مهم فشار بسیار زیادی را به شبکه تحمیل و زمینه آسیب جدی به تجهیزات شبکه و لوازم برقی شهروندان را فراهم خواهد کرد.

منبع: ایرنا
برچسب ها: ارز دیجیتال
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: