تیتر امروز

محسن مهرعلیزاده؛ ناشناخته‌ای که فرصت برند شخصی اش را سوزاند
دیدار ۱۴۰۰؛ گفتگو با رسول بابایی متخصص کمپین‌های انتخاباتی و برندینگ سیاسی

محسن مهرعلیزاده؛ ناشناخته‌ای که فرصت برند شخصی اش را سوزاند

در سلسله برنامه‌های دیدار ۱۴۰۰ رسول شکوهی در گفتگو با رسول بابایی متخصص برندینگ و کمپین سیاسی، هر بار به یک نامزد احتمالی می‌پردازند. برنامه دهم به برند سیاسی محسن مهرعلیزاده پرداخته است.

جمعی از ملی پوشان، سرمربی و مربی تیم ملی ژیمناستیک آکروژیم به وضعیت کنونی این رشته اعتراض کردند. آن‌ها با نوشتن نامه‌ای به وزیر درخواست کردند که به وضعیت این رشته توجه شود.

کد خبر: ۹۴۳۶۲
۱۱:۲۸ - ۱۳ خرداد ۱۴۰۰

اعتراض ورزشکاران آکروژیم به وضعیت نامناسب این رشته

دیدارنیوز ـ در متن نامه آمده است:

بسمه تعالی

وزیر محترم وزارت ورزش و جوانان

جناب آقای سلطانی‌فر

با سلام

احتراما باستحضار می‌رسانیم متاسفانه وضعیت مناسبی در حال حاضر در رشته زیبای ژیمناستیک حکم فرما نیست. ملی پوشان آکروژیم، شاخه‌ای که موفق به کسب ۸ مدال رنگارنگ آسیایی شده و با اهتزاز پرچم جمهوری اسلامی ایران باعث غرور ملی شده است در وضعیت مناسبی بسر نمی‌برد؛ لذا با توجه به اینکه کمتر از ۴ ماه تا آغاز مسابقات قهرمانی آسیا فرصت باقی مانده، اما هیچگونه فعالیت و برنامه‌ای در این فدراسیون در مدت ۱۷ ماه صورت نگرفته و مدیریت فعلی فدراسیون عمدتا درگیر فعالیت‌های انتخاباتی خود و همچنین موضوعات غیر ضروری می‌باشد.

عدم توجه و رسیدگی به دغدغه‌های قهرمانان و دوستداران این شاخه باعث مشکلات زیادی گردیده است؛ لذا خواهشمندیم با توجه به فضای ملتهب این رشته تصمیماتی را در جهت پیشرفت، آرامش و تغییر وضعیت موجود اتخاذ نمایید. مطمئنا تغییرات در مدیریت این فدراسیون روند پیشرفت این شاخه را احیا خواهد نمود.

ان شاءالله بتوانیم در سال ۲۰۲۱ هم شاهد حضور تیم قدرتمندی در مسابقات قهرمانی آسیا باشیم.

رونوشت:
- معاونت قهرمانی وزارت ورزش
- دکتر صالحی امیری ریاست محترم کمیته ملی المپیک
- خبرگزاری‌ها و رسانه

اعتراض ورزشکاران آکروژیم به وضعیت نامناسب این رشته

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: