تیتر امروز

یورو، آزمایشگاه فوتبال اروپا!
جام ملت‌های اروپا، میراث یک رویا

یورو، آزمایشگاه فوتبال اروپا!

بیش از ۶۰ سال از برگزاری نخستین دوره مسابقات فوتبال جام ملت‌های اروپا ملقب به «یورو» گذشته و نگاهی به این دوره تاریخی نکات جالبی را برای طرفداران فوتبال آشکار می‌کند.
احیای برجام در مسیری سنگلاخ و طولانی
از چشم جهان (۱)

احیای برجام در مسیری سنگلاخ و طولانی

از چشم جهان عنوان ستون ثابت حمیدرضا بابایی روزنامه‌نگار و کارشناس مسائل بین‌الملل است که در آن به ترجمه و تحلیل مسائل حوزه بین‌الملل به خصوص از نگاه رسانه‌های دیگر کشورها می‌پردازد. اولین شماره...

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف ۱۵ میلیارد ریال کفش‌های کتانی قاچاق در یک ساختمان در "کهریزک" خبر داد.

کد خبر: ۹۴۳۰۲
۱۵:۵۹ - ۱۲ خرداد ۱۴۰۰

کشف  کتانی قاچاق شده در کهریزک

دیدارنیوز ـ سرهنگ علی، ولی پور گودرزی در این باره اظهار کرد: با کسب اطلاعاتی در خصوص تخلیه و دپوی تعداد فراوانی کفش‌های کتانی در ساختمانی چند طبقه در "کهریزک" تیمی از کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی برای بررسی موضوع به نشانی اعلامی اعزام شدند.

وی گفت: تحقیقات نشان داد که اطلاعات به دست آمده صحیح است و کارآگاهان در ادامه تحقیقات پلیسی هویت مالک این ساختمان را نیز به دست آوردند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی گفت: با انجام هماهنگی‌های قضائی حکم بازرسی از داخل ساختمان اخذ شد و در بررسی از این ساختمان هزار و ۱۰۷ جفت کتانی خارجی فاقد بارنامه و مجوز‌های گمرکی کشف شد.

وی با بیان اینکه دستگیری مالک اموال در دستور کار قرار دارد، گفت: کالای کشف شده تحویل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی تهران شد و کارشناسان ارزش ریالی کالای کشف شده را ۱۵ میلیارد ریال محاسبه کرده اند.

منبع: ایسنا
برچسب ها: قاچاق کالا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: