تیتر امروز

ایرانیان باید رویای جمعی خود را پیدا کنند؛ زیستن بدون رویا مهلک است!
گفتگو با دکتر رضا اکبری نوری

ایرانیان باید رویای جمعی خود را پیدا کنند؛ زیستن بدون رویا مهلک است!

یک روز قبل از انتخابات ریاست جمهوری و در شرایطی که همه منتظر انتخابات فردا هستند؛ با دکتر رضا اکبری نوری از رویای جمعی ایرانیان گفتیم. از اینکه زیستن بدون رویا چقدر برای جامعه ایران مهلک است.
قلب زاگرس در آتش؛ تنها اشک‌ باقی مانده است!
آتش سوزی سریالی جنگل‌های ایران ادامه دارد

قلب زاگرس در آتش؛ تنها اشک‌ باقی مانده است!

این گزارش تکراری است. زاگرس در آتش است و صدها تن با دست خالی برای خاموش کردن آن می‌کوشند. زاگرس در آتش است و گویی برای زاگرس هم مانند همه ما تنها اشک باقی مانده است.

مهدی طارمی بازیکن تیم ملی فوتبال ایران و بهترین لژیونر ایرانی در فصل گذشته می‌گوید تمام تمرکزمان روی بازی برابر هنگ کنگ است.

کد خبر: ۹۴۳۰۱
۱۵:۵۷ - ۱۲ خرداد ۱۴۰۰

طارمی: مهم‌ترین بازی‌ ما فعلا با هنگ‌کنگ است

دیدارنیوز - مهدی طارمی، مهاجم تیم ملی فوتبال ایران در نشست خبری پیش از دیدار مقابل هنگ‌کنگ گفت: ما در این مسابقات چهار بازی مهم داریم و بازی به بازی جلو می‌رویم. تمام تلاشمان را انجام می‌دهیم تا پیروز این دیدارها باشیم. به بازی بعدی فکر نمی‌کنیم.

وی اضافه کرد: مهمترین بازی ما در حال حاضر دیدار برابر هنگ کنگ است. باید تمام تمرکزمان را برای این بازی نگه داریم. همانطور که تمرینات خیلی خوبی را پشت سر گذاشتیم و تمام تمرکزمان فقط برای این بازی بود. فکر می‌کنم فردا یک بازی خوب را برابر هنگ‌کنگ انجام دهیم. ان‌شاءالله با پیروزی از زمین مسابقه خارج شویم و دل مردم را شاد کنیم.


منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: