تیتر امروز

شمارش معکوس برای احیای برجام

شمارش معکوس برای احیای برجام

هیئت‌های مذاکره‌کننده برجام به پایتخت‌های خود برگشته‌اند. این قرارداد پرماجرا هفته‌های پرنوسانی در پیش دارد، اما صدای احیای آن بلندتر از هر زمان دیگری به گوش می‌رسد. برجام حتی قبل از آن که روحانی...
محیط‌بانان و جان‌هایی که بی‌رحمانه گرفته می‌شود
امروز روز ملی محیط‌بان است

محیط‌بانان و جان‌هایی که بی‌رحمانه گرفته می‌شود

احراز درجه جانبازی و شهادت، تعیین شغل محیط‌بانی به عنوان شغل سخت و زیان آور و بازنشستگی با ۲۰ سال سابقه، کمبود نیروی محیط‌بانی، افزایش حقوق و دستمزدها، افزایش ناوگان و تجهیزات محیط‌بانی، کم کردن...

دادستان عمومی و انقلاب آستارا با بیان اینکه درخصوص امنیت و آرامش مردم با هیچ کسی شوخی نداریم، گفت: در جریان درگیری‌های شهرستان آستارا و اردبیل تاکنون ۱۷ نفر از هر دو شهرستان دست‌گیر و تحت بازداشت هستند.

کد خبر: ۹۴۲۹۴
۱۵:۴۱ - ۱۲ خرداد ۱۴۰۰

درگیری قومی بین اهالی آستارا و اردبیل

دیدارنیوز ـ یاسر همدمی ظهر امروز در جلسه ستاد رسیدگی و پیش‌گیری از جرایم و تخلفات انتخاباتی در محل سالن جلسات دادگستری این شهرستان اظهار کرد: در جریان درگیری‌های شهرستان آستارا و اردبیل تاکنون ۱۷ نفر از هر دو شهرستان دست‌گیر و تحت بازداشت هستند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان آستارا با بیان اینکه مردم از رسانه‌ها حرف‌شنوی دارند، گفت: انتظار ما از رسانه‌ها این است که با انتشار اخبار امیدبخش و تولید محتوا‌های فرهنگی و بازنشر آن در فضای مجازی مردم شهرستان‌های آستارا و اردبیل را به صلح و سازش دعوت کنند.

وی با اشاره به اینکه توهین به قومیت‌ها و اختلاف‌افکنی بین اقوام دو الی پنج سال حبس تعزیری دارد و اگر این اختلاف‌افکنی به واسطه فضای مجازی صورت گیرد سنوات حبس به پنج الی ۱۰ سال افزایش می‌یابد، افزود: درخصوص امنیت و آرامش مردم با هیچ کسی شوخی نداریم.

همدمی مرجع رسمی اعلام نتایج انتخابات ریاست‌جمهوری و شورا‌های اسلامی شهر و روستا‌ها را فرمانداری دانست و بیان کرد: هدف ما برگزاری انتخابات سالم است تا در جریان برگزاری یک انتخابات سالم، افراد سالم و انقلابی وارد نهاد ریاست‌جمهوری و ساختمان شورا شوند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان آستارا دعوت به تجمع، تشویش اذهان عمومی، طرح مسائل قومی و نژادی، انتشار هرگونه مطلب علیه نامزد‌ها را ازجمله تخلفات انتخاباتی در فضای مجازی دانست و گفت: حضور حداکثری مردم در انتخابات باعث یأس و ناامیدی دشمنان نظام و انقلاب می‌شود.

منبع: فارس
برچسب ها: حوادث
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: