تیتر امروز

گفتگو با احمد زیدآبادی؛ تئورسین «هیچ کاری نکردن» یا منتقد راهبردهای تکراری؟
«تنگنا» برنامه ششم ـ قسمت دوم

گفتگو با احمد زیدآبادی؛ تئورسین «هیچ کاری نکردن» یا منتقد راهبردهای تکراری؟

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. احمد زیدآبادی میهمان ششمین برنامه تنگنا بوده است.

بارسلونا پس از توافق با سرخیو آگوئرو و اریک گارسیا، امروز سومین خرید خود برای فصل بعد را نیز اعلام کرد.

کد خبر: ۹۴۲۷۵
۱۴:۵۲ - ۱۲ خرداد ۱۴۰۰

رسمی: امرسون رویال به بارسلونا پیوست

دیدارنیوز - بارسلونا سومین خرید خود برای فصل بعد را نیز اعلام کرد. پنجره تابستانی برای بارسلونا بسیار پرهیاهو آغاز شد و این باشگاه ظرف دو روز رسما سومین خرید خود را نیز اعلام کرده است.

خبر پیوستن سرخیو آگوئرو به بارسا در تاریخ ۳۱ ماه مه اعلام شد، اریک گارسیا دیروز و این باشگاه امروز تایید کرده است که با امرسون رویال نیز به توافق رسیده و قرارداد امضا کرده است.

امرسون پس از دو فصل که به صورت قرضی در رئال بتیس بازی کرد به نوکمپ باز خواهد گشت. این بازیکن برزلی قراردادی سه ساله و تا سال ۲۰۲۴ با کاتالان‌ها امضا کرده است.

امرسون در قراردادی مشترک بین بارسلونا و رئال بتیس در اختیار این دو باشگاه بود و بارسا با پرداخت مبلغ ۹ میلیون یورو به بتیس حق تصمیم گیری درباره آینده این بازیکن را خرید و امرسون از این به بعد به تمامی به بلوگرانا تعلق دارد.

امرسون در فصل گذشته که به صورت قرضی در رئال بتیس بازی می‌کرد مجموعا ۳۱۸۶ دقیقه برای این تیم به میدان رفت، بیش از هر بازیکن دیگری در آن تیم. او همچنین در موفقیت بتیس در کسب رده ششم لالیگا و کسب سهمیه حضور در لیگ اروپا نقش به سزایی ایفا کرد.

به لطف فصل درخشانی که امرسون در بتیس سپری کرد، این بازیکن ۲۲ ساله پس از مصدومیت دنی آلوس به تیم ملی هم دعوت شد. با وجودی که امرسون در رده جوانان یکی از بازیکنان اصلی تیم ملی برزیل بود، این نخستین دعوت او به تیم ملی بزرگسالان این کشور است.

منبع: ورزش 3
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: